Endolift Lazer Agı kim yaptırdı?

Dün yaptıŕdım. Gıdım çok yağlı ve sarkıktı.işlem 1 saat sürdü. Sonuca inanamadım hayatım boyunca benle olan o yağ kitlesi yok olmuş cildim çeneme yapışmıştı😍 hiç görmediğim çene hattımı gördüm😂 yüzümün kalanına da yaptırmak için sabırsızlanıyorum. İsteyene özelden gösterebilirim
Ben çok merak ettim. O kadar olumsuz yorum ardından sizin yorumunuz moral oldu. Özelden foto atarsanız sevinirim

Enfolift lazer ysptırsn varmı burda? Ben yaptırdım, yuzum çok şiş. Kimdd böyle oldu?
Ptesi yaptirdim .Sali gunude goz kapagi estetigim oldu..21.7.2024 Endolift lazer,fraksyonel lazer PRP bu ikinci uygulamam.6 ay once yapdirmisdim bu ikincisi.Cilt kalitem artti.Elastikiyetim cogaldi sıkilasti cildim.Ilk yaptirdigimda ilk 1 ay yuzde uyusukluk oluyor normal.Suratinda beton gibi bir his.Uyusuk ve kati.Hemen gecmiycek o his.Lazer ile uyarildigi icin cilt altin ondanmis.Tipki dis cekiminde agzin uyusukmus gibi cildinde uyusuk oluyor ilk hafta ..1 ayda biraz daha az ama uzun sureli bir uyusukluk olabiliyor.Normal bir durum sorun yok olabilir

Enfolift lazer ysptırsn varmı burda? Ben yaptırdım, yuzum çok şiş. Kimdd böyle oldu?
Sislik 2 haftaya toparliyor.Sonunda cok guzel olcak merak etme.Akluna geldikce eski usul ceneni yemeni yazma ile bagla sislik iner yada yuz banti ile bantla yanaklarini cenene hizli toparlaniyor.Benim ski bir sac bandim vardi onu takmisdim.Simdi 2 yaptirdigimda estetik yuz toparlama bandi aldim TEMU dan onu kullaniyorum.Bromelain al Ananas ekstresi ödemi atarsin rahat..Gecmis olsun

Sislik 2 haftaya toparliyor.Sonunda cok guzel olcak merak etme.Akluna geldikce eski usul ceneni yemeni yazma ile bagla sislik iner yada yuz banti ile bantla yanaklarini cenene hizli toparlaniyor.Benim ski bir sac bandim vardi onu takmisdim.Simdi 2 yaptirdigimda estetik yuz toparlama bandi aldim TEMU dan onu kullaniyorum.Bromelain al Ananas ekstresi ödemi atarsin rahat..Gecmis olsun
lokal oldu degil mi? sonrasında ağrı yasamadınız heralde

X