Enbiya suresi 🌸

Bende de catlama sorunu var bende 9senedir istiyorum bi kere hamile akldim düşük yaptim yumurta gelisiyor ama catlamiyor rabbim hakkımızda hayırlısıni versin
amin.. ben hic gebe kalamadim. catlamaya engel neymis? biz de buyutuyoruz ama catlayacak mi onu bilmiyorum bile. ilk defa daha gecen ay buyudu. ama nasip olmadi. catlamadi belki de.

amin.. ben hic gebe kalamadim. catlamaya engel neymis? biz de buyutuyoruz ama catlayacak mi onu bilmiyorum bile. ilk defa daha gecen ay buyudu. ama nasip olmadi. catlamadi belki de.
Bilemiyorlar canim ilac tedavisi ile kalmistim 3 ay kullandim ilaci ve kalmıştım sonra 16gun kaldi yavrum benle 1 sene ara verdim sonra 2 defa asilama oldum catlatma igneside vurulmuştum ama nasip olmadi 2 senedir hic doktora gitmedim sabir etmeyi cok güzel öğrendim asla isyan etmedim sinavim dedim ama bazen dayanacak gücüm kalmiyor hala kan testlerim idrar testim yanimda hep onlarla yasiyorum

ben artik kafami rahatlatmaya calisiyorum. bu ay dr kontrolu de yok. test zaten almiyorum ne ovu ne gebelik.. Rabbim ol desin yeter ki.. sana da verir bana da.. demek ki bizim bu yolda terbiye olmamiz gerekiyormus..

ben artik kafami rahatlatmaya calisiyorum. bu ay dr kontrolu de yok. test zaten almiyorum ne ovu ne gebelik.. Rabbim ol desin yeter ki.. sana da verir bana da.. demek ki bizim bu yolda terbiye olmamiz gerekiyormus..
Aynn canim vardır bi bildigi guzel rabbimin geciktiriyorsa guzellestiriyordur insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…