Aile Planlaması En Yeni Doğum Kontrol Yöntemi: Nuvaring

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Denemeden önce doktorun danisman´da yarar var!!

kizlar ben sitesini inceledim.
ilginc bir tarafi, iliski esnasinda ya da farkli bir sebepten (ornegin jinekoljik muayene esnasinda) halkayi disari cikartabilirsiniz. 3 saat boyunca disarda kalmasinda bir sakinca yok. tekrar takacaginiz zaman soguk suyla yikayip takiyorsunuz. diyelim ki 3 saati gecirdiniz geri taktiginiz andan itibaren 7-10 gun arasinda ekstra korunma yontemi kullaniyorsunuz. ama 3 saati gecirmezseniz hicbir sorun yok. korumasi devam ediyor disarda durdugu surecede.

Ayy yok bana göre değil..ohaoldumsmile
Ben orama sokamam öyle abudik gubudik...
Tampon bilem kullanamyorum zaten...:2:

wıyy Bilmiyorum denesem mi hapa başlicam ama onu hc kullanmak istemiyorum, halkayamı başlasam :S ilişkimde qeri çeklmeyi uyguluyoruz ama tedbir amaclı ben genede extra bi yöntem kullanmk istiyorum. tam dibe qitmezse veya ilişki sırasında kayarsa yer değişirse hamilelik riski varmı ki ?

videoyu izledim de zaten orana parmağını sokmak başlı başına bir problem değil midir ya :26:
ayyy

videoyu izledim de zaten orana parmağını sokmak başlı başına bir problem değil midir ya :26:
ayyy

yok kıız alışırsın bir şey itiraf edeyim:
kızlık zarımın tipi ney diye merak edip şey etmiştim rahatsız edici bir şey hissetmedm açıkçası. çok kötü gıdıklanırım zannettim ama öyle değil

Ben daha kolay şeyler bekliyorumm..
Neredeyse uzaya adam yollama çağındayıs hala haplar spirallar yok kaydımı düştümü uğraşıyoruz..
Sırf ilişki öncesi alınan bi hap olsaa
Tek kullanımlık sadece o anlık basitcee ohhh rahat etsek
Hergün hap yut dur.. ilaçlardanda midem bulandı artık

Öldürsen öyle tehlikeli şeyleri denemem
Bu deneyden sonra kızlık mı kalır :26:
Herkesin kendi bileceği iş

ben denemeyi düşünüyorum ama ya parmağımın boyu yetmezde çıkaramazsam nasıl çıkarcam o zaman :)

çok çok ama çok acil cevap.... tabi eğer biliyorsanız???
nuvaringten sonra doğum kontrol hapına geçmek istiyorum nasıl bir yol izlemeliyim

kullanan arkadaşlar yan etkilerini yaşıyormusunuz yada nasıl çıkartıyorsunuz bende denemek istiyorum ama kararsız kaldım

3 ay önce dogum yaptım emzırmeye bır zararı olmaz demı cok kolay gorunuyor emzıren anneler kullanıyormu acaba....

Bugün yeni paket acinca, merakinizi gidermek adina resim cektim...! olumunekankayizsmile

Birsey hissedilmiyor..! Kaysa bile, yine biraz daha iceri itebilirsiniz! Icinizde kaybolma olasiligi yok

Evet canim, rast gele tampon gibi vajinanin icine yerlestiriyorsun...biraz daha derin veya daha altta önemli degil..! Tampon gibi vajina ya veriliyor...hissetmediginiz an, dogru yer demektir..! Rahim agzi ile alakasi yok..!

Bu konunun tarihi bir hayli geçmiş ama unutulmuş sanırım.
Neredeyse bütün sorularıma cevap verir şekilde paylaşmışsın herşeyi hoşçakal.
Çok teşekkürler verdiğin bilgi için ve aynı zamanda hala buralardaysan, şu andaki fikrin nedir?
Hala bu yöntemi kullanıyor musun? Herhangi bir olumsuzluk yaşadın mı kullandığın süreç boyunca?
Bilgi verebilirsen seviniriz. Teşekkürler...

peki çıkartıldıktan sonraki adete kadar koruyuculuğu devam ediyor mu yoksa o sırada ek bir yöntem mi kullanıyoruz?

arkadaşlar baya araştırdım ben bu işi baya iyi gibi göründü gözüme yan etkileri hapa göre dört kat daha az oluyormuş, denemeye karar verdim. hadi hayırlısı bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…