::. En Yakışan Çifti Seçelim mi? .:: Önerilerinizi Bekliyorum!

katılsam mı kiiiboshayallersmile

illaki özel gün olması şart değil bence..stüdyo çekimi olmasın asıl..doğal pozlar olmalı ..en içten şekildee:asigim: stüdyoda pozu yakınlığı fotoğrafffffffffcı werdiriyor ama normal gün olursa daha samimi olur..

sözlü nişan fotolarfı sadece demişsin cnm ama sözlü nişanlı olmayan aşık we gaayet uyumlu çiftler noolcek hihoyyyt

aslım uyumdeğilde en sewimli en yakışan deseeek :) topiini bozmiim ama hem sewgiliçiftleri düşündüm :) hani biz mesela kıyafet aslışverişlerimizi bir örnek yapıyoruz..bastan aşağı aynı oluncca adaletsizlik olur hayatım..

of kaynana gibi çeneye bak heeebilmiyorumkismilesırnaşık şey

öptüm canım...hee ben debbiesue..nickimi değiştirdim ..kimsin deme yine a.s.

bendee bendeee canımcım :kedi:
face de bulayım ben seni tatlım ordan alırsın düşündüğüm resim burdaki albümde yok çünküm

aslıcım çok cüsel düşünmüşsünn güsel olcak eminiki bende gönderdim resmimi fakat özel bi gün resmi değil normal bigünde eşimle çekildiğim ve benim herzaman çok hoşuma gidenm bir resim çünkü çok doğal o yüzden onu gönderdim. özel günlerde çekildiğmiz bisürü kokoşlu resimler var ama doğal olsun dedim. herkese başarılarr

sözlü nişan fotolarfı sadece demişsin cnm ama sözlü nişanlı olmayan aşık we gaayet uyumlu çiftler noolcek hihoyyyt

canım benım sen en sevdıgın resmınızı gonder genelleme yapmayalım o zman ısteyen ıstedgnı gondersn ama dugun fotosu harıc..

kımsın kızzz :roflol:ay ne kotuyum ben yaaa naniknanik cnm bnm en sevımlı cıft olsn o zman yarısmamızn adı.. :asigim:

aslıcım ozel mesjla ılettım bısıler sana bkarsın tatlım

hmen bakıorm cnm

bendee bendeee canımcım :kedi:
face de bulayım ben seni tatlım ordan alırsın düşündüğüm resim burdaki albümde yok çünküm

tmm cnm bul benı aslıhan kayık ben opuyorumnanaktan

tsk ederm yarısmaya katıldgn ıcın cnm... senın ıcın ozel olması onemlı zaten :teytey:

...........

Son düzenleyen: Moderatör:
bu dükkanın sahibi olan o kaç bin üyesi varrr daha ne karı isticekk
bi sürü daha üye bularız ona nolcekkiii
bi tatil ne yapar ona be kuzum yaaaa:hulya:

bu dükkanın sahibi olan o kaç bin üyesi varrr daha ne karı isticekk
bi sürü daha üye bularız ona nolcekkiii
bi tatil ne yapar ona be kuzum yaaaa:hulya:

şşşttttt dedikodu yok dedikodu yok kaydirigubbakcemile3

dedikodu burda olurmu kızz dedikodu olsa bura yazmam vallah aşikar yazıyomm kazen abim gele hele okuyaa :)))

şaka bi yana hakeden kazanır inşallahh tüm arkdaşlara başarılar diliyorummmmm
bu arada ben ilkkez böle bi yarışmaya katılıyorum resil olmasam baremeee :)))))))))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…