en son 26 09 09 adet oldum

Canım geçmiş olsun düşük yaptığına şükretmen gerekiyor tabi gerçekten düşükse ben dış gebelik geçirdim 2 sene önce ve sol tüpümü kaybettim. İnan ki kabusun oluyor ya tekrar yaşarsam diye ve o yüzden de zor hamile kalıyorum tek tüple bence kan tahlili yaptırmayı ihmal etme.

kardes aslında tam düşükde demiyorlar düşük yapayor gibisin ama dış gebelikden olabilir diyor ama hiçde birsey yapmıyorlar ne yapacgımı bilmiyorum

Buse, merhaba, okuduklarıma inanamıyorum canım. Sen çok ciddi birşey yaşıyorsun. Değerlerin hiç düzgün artmamış, yani baştan sağlıklı bir gebelik değil. Öncelikle geçmiş olsun diyorum. Ama beterin beteri var belki bebekte anormallik vardı. ıkincisi gittiğin doktorların hepsinin diplomasını çöpe atmak lazım. Sana acilen ilaç tedavisi yapmaları lazımdı dış gebeliğe karşı. Allah korusun tüpün patlasaydı en iyi ihtimalle tüpünden olurdun, canın da tehlikeye girerdi. Üçüncüsü düşük başladıysa hiçbir hastane durduramıyor canım. Ondan seni yollamışlardı.

Şimdi burası önemli: düşüğün de düzgün olmalı yani kan değerin yavaş yavaş azalıp bitmeli, 0 olmalı. Yoksa içeride hücre kalırsa yine tehlikedesin. ıki güne bir test yaptırman ve takip edilmen lazım. Arkadaşım maddi durumunu bilmiyorum, kusura bakma, ama mümkünse Cerrahpaşa gibi bir yerin jinekoloğunun özel muayenehanesine git canım. ınternetten araştır isimlerini çıkar muayenehane adresleri. Genelde bir defaya mahsus 150-200 lira veriyorsun. Testlerin tedavin hastanede yapılıyor, ama doktor daha güzel ilgileniyor. Lütfen bunu yap. Ayrıca doktorun tamam bitti dedikten sonra da bir rahim filmi çektirmeyi iste. Tüpünde bir tıkanıklık kalmadığından emin olursun. Tekrar çok geçmiş olsun, Allah yardımcın olsun.

Buse, merhaba, okuduklarıma inanamıyorum canım. Sen çok ciddi birşey yaşıyorsun. Değerlerin hiç düzgün artmamış, yani baştan sağlıklı bir gebelik değil. Öncelikle geçmiş olsun diyorum. Ama beterin beteri var belki bebekte anormallik vardı. İkincisi gittiğin doktorların hepsinin diplomasını çöpe atmak lazım. Sana acilen ilaç tedavisi yapmaları lazımdı dış gebeliğe karşı. Allah korusun tüpün patlasaydı en iyi ihtimalle tüpünden olurdun, canın da tehlikeye girerdi. Üçüncüsü düşük başladıysa hiçbir hastane durduramıyor canım. Ondan seni yollamışlardı.

Şimdi burası önemli: düşüğün de düzgün olmalı yani kan değerin yavaş yavaş azalıp bitmeli, 0 olmalı. Yoksa içeride hücre kalırsa yine tehlikedesin. İki güne bir test yaptırman ve takip edilmen lazım. Arkadaşım maddi durumunu bilmiyorum, kusura bakma, ama mümkünse Cerrahpaşa gibi bir yerin jinekoloğunun özel muayenehanesine git canım. İnternetten araştır isimlerini çıkar muayenehane adresleri. Genelde bir defaya mahsus 150-200 lira veriyorsun. Testlerin tedavin hastanede yapılıyor, ama doktor daha güzel ilgileniyor. Lütfen bunu yap. Ayrıca doktorun tamam bitti dedikten sonra da bir rahim filmi çektirmeyi iste. Tüpünde bir tıkanıklık kalmadığından emin olursun. Tekrar çok geçmiş olsun, Allah yardımcın olsun.

saolsın kardes bana sadece düşük yapıyorsun diyorlar ve eve gönderiyorlar hiç
birsey yapmıyorlar ne ilaç veriyorlar nede başka birşey pazartesi gününden beri 3 hastaneye gitdim hep aynı yarında Cerrahpaşa hastanesine gidicez bakılım o ne diyecek parça kalırda beni zehirler diye korkuyorum

arkadaşım bu kadar sürede mutlaka gözükürdü kesin dış gebelik bencede , gerçekten ihmal etmemelisin, özel hastanelerden herhangi birine git, yenibosnaya yakınsan nisa hastanesi asiye uzunu tavsiye ederim. Allah yardımcın olsun.

arkadaşım bu kadar sürede mutlaka gözükürdü kesin dış gebelik bencede , gerçekten ihmal etmemelisin, özel hastanelerden herhangi birine git, yenibosnaya yakınsan nisa hastanesi asiye uzunu tavsiye ederim. Allah yardımcın olsun.

dün cerrahpaşa tıp fakültesi hastanesine gitdim orda bizim bir tanıdık doktor vardı o yardımcı oldu dış gebelik degil düşük yapmışsın parça görünmüyor hgb 0 olana kadar kan tahlili yapacak dün 144 düşmüş pazartesi tekrar geldedi bakalım ne diyecek

X