en son 26 09 09 adet oldum

buse2005

umudum
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2009
89
0
34
mrb arkadaslar benim durumun biraz karışık gebelik var ama ne bebeğim nede kese ultrasonda görünmüyor altanda ultrasona aldı doktor onda yok ne yapacamı bilmiyorum ve kan tahlilinde hep yükseliyor kan tahlili sonuçlarım

10.11.09 beta 192 ilk

17.11.09 beta 212 ikinci

24.11.09 beta 606 üçüncü

04.12.09 beta 1789 buda sonuncu

bu arada iki defa kanam oldu ilk yapdırgım tahlilden sonra oldu kanama doktora gitdim doktor düşmüş olabilir dedi oda bebeğimi göremedi düşmüşdür dedikden sonrada hep üç kan tahlilide böyle çıkıyor yükseliyor kafayı yiyecem bebeğimi bir görseydim senağlama

gecmis olsun canim gercekten zor bi durum, peki dis gebelik olmasin?

saol tşk ederim bende dış korkuyorum uyku tutmuyor düşünmekden haftaya özel hastaneye gitmeyi düşünüyorum bakalım kısmet belki bebeğimi görürüm bu defa inş

insallah gorursun...
dis gebelik olasiliginini doktorun dusunmeli aslinda!!

ben söyledim doktor dış gebelik olabilir diyorlar korkuyorum dedim beni şişli betemar gönderdi orda alta bakdı doktor onda sag yumurdalıkda birsey var ama hareket etmiyor dış gebelik olabilir dedi ama net birsey demiyorlar devlet hastanesindeki doktorda bakdı sonuça birsey anlamadı açıkcası üstü kapalı bir sekilde özelle gitdedi bana bakalım

ben söyledim doktor dış gebelik olabilir diyorlar korkuyorum dedim beni şişli betemar gönderdi orda alta bakdı doktor onda sag yumurdalıkda birsey var ama hareket etmiyor dış gebelik olabilir dedi ama net birsey demiyorlar devlet hastanesindeki doktorda bakdı sonuça birsey anlamadı açıkcası üstü kapalı bir sekilde özelle gitdedi bana bakalım

canım dış gebelik gibi görünüyor inşallah değildir vakit kaybetmeden adam gibi bir doktora git. ne biçim doktor bunlar sağda bi şey var hareket etmiyor diyor. allalal iyi de ne var?? normal bir gebelikte kesenin artık görünmesi lazım. sen de ihmal etmişin be gülüm 3 ay geçmiş son reglinden. lütfen canım vakit kaybetmeden hemen git. allah yolunu açık etsin. güzel haberlerle gel..

haftaya özel hastaneye gitmeyi düşünüyorum doktor araştırıyorum bakamlım adam akıllı birini bulursam:KK43:( inş

bence tüpün patlamadan acele etmelisin ne haftası hemen bugün git nasıl rahat durabiliyosun bu kadar :KK43:

kardes güzel diyorsun hem git diye ama daha dogru düzgün bir doktor bulamadım nereye gidicemi bilmiyorum rahat duramıyorum sabahlara kadar gözüme uyku girmiyor kaç aydır şurda bir haftadır doktora gitmiyorum ondan önce devlet hastanesine gitdim kaç defa birsey anlamadı bende o yüzde ssk anlaşmalı özel hastane ve doktor arayorum ne yapayım istanbulda yabancı olursan birsey bilmiyorsun

cnm cok bekleme bnmde ole oldu düsk dedi yoladı bnm doktorumda meger dıs gebelkmiş tüpüm patladı ve iç kanama gecirdim olümlerden döndüm sen kac haftalık blmiyorum ama kesenn en gec 7. haftada gözükmesi lazım

zaten degerlerinde az artmıs normalde 2 günde iki katına cıkması lazım

cnm cok bekleme bnmde ole oldu düsk dedi yoladı bnm doktorumda meger dıs gebelkmiş tüpüm patladı ve iç kanama gecirdim olümlerden döndüm sen kac haftalık blmiyorum ama kesenn en gec 7. haftada gözükmesi lazım

dış gebelik nasıl oluyor canım yani normal hamilelik belirtilerinden bi farkı varmı ???

ya arkadaşlar bişi sorucam benim karnım sürekli ağrıyor ama sürekli gece güngüz hatta gece uyuyamıyorum göğüslerimde öyle adetimede daha bayağı var yani doktora gitsemmi sizce ???

Adetlerin düzensizmidir peki hani düzensizlik varsa yeni bir hamilelikde olabilir ama çok gecikmiş adetin ve usg de görünmüyorsa bencede zaman kaybetme. Sancıların oluyormu ağrın falan aman ihmal etmeyin derim....a.s.

Adetlerin düzensizmidir peki hani düzensizlik varsa yeni bir hamilelikde olabilir ama çok gecikmiş adetin ve usg de görünmüyorsa bencede zaman kaybetme. Sancıların oluyormu ağrın falan aman ihmal etmeyin derim....a.s.

adetim fazla düzensiz olmuyor 2 yada 3 geçer normalde fazla geçikmez zaten her ay adet tarihimi yazarım kaç gün geçiyor diye birde arada ağrım oluyor zaten pazartesi gidicem doktora bakım ne diyecek inş bebeğimi bu defa görürüm

busecim senin durumun çok garip görünüyo değerlerin tuhaf şekilde ve yavaş yüjkselmiş inş. iyi şeyler olur ama hiç ihmal edilecek gibi değil böyle bi durumda tek dr la olmaz bişiler yapsana canım yaaa:1shok:

busecim senin durumun çok garip görünüyo değerlerin tuhaf şekilde ve yavaş yüjkselmiş inş. iyi şeyler olur ama hiç ihmal edilecek gibi değil böyle bi durumda tek dr la olmaz bişiler yapsana canım yaaa:1shok:

kardes ilk gebeligim oldugu için hiç birsey bilmiyorum ama pazartesi doktor tekrar gidicem kan tahlili ve ultrasona girmeyi düşünüyorum bakalım ne çıkıcak düşünmekden uykularım kaçıyor çok çaresiz kaldım yaaa

kızlar pazar gecesi kanama başladı pazartesi doktora gittim ve doktor düşük yapıyorsun dedi ve hiç birsey yapdan beni eve gönderdi cuma günü terkrar geldedi bende dün şişli etfal hastanesine gitdim orda ilgilenmediler bugünde zeynep kamil hastanesine ne gitdim ve aynı orda ilgi olmada hiç birsey demiyorlar yarında cerrahpaşa hastanesine gidicem ama ordanda pek unudum yok açıkcası her gitdiyim hastanede düşük yapıyorsun diyor ve hiç birsey yapmadan gönderiyorlar kafayı yicem 3gündür çok kötüyüm bebeğimi kayıp etdim o benim ilk bebeğimdi çok üzülüyorum aglamakdan gözlerim agrıyor artık:KK43:(( allah kimse bu acıyı yaşatmasın amin

Canım geçmiş olsun düşük yaptığına şükretmen gerekiyor tabi gerçekten düşükse ben dış gebelik geçirdim 2 sene önce ve sol tüpümü kaybettim. ınan ki kabusun oluyor ya tekrar yaşarsam diye ve o yüzden de zor hamile kalıyorum tek tüple bence kan tahlili yaptırmayı ihmal etme.

X