En s0n ne zaman...... :D

geçen perşembe galiba :KK70:

en son ne zaman kuaföre gittin?
inan hatırlamıyorum :KK70:
ay ne rezil kadınım :KK70:
du bakiiimmm hmmm geçen sene tatile çıkmadan ağdaya gitmiştim sanırım en son :KK70: :KK70:
ahahah böyle deyince de geçen seneden beri kıl yumağı halinde gezdiğimi sanma :KK70: kendim yapıyorum :KK70:

en son ne zaman yorgunluktan uyuyakaldın?

inan hatırlamıyorum :KK70:
ay ne rezil kadınım :KK70:
du bakiiimmm hmmm geçen sene tatile çıkmadan ağdaya gitmiştim sanırım en son :KK70: :KK70:
ahahah böyle deyince de geçen seneden beri kıl yumağı halinde gezdiğimi sanma :KK70: kendim yapıyorum :KK70:

en son ne zaman yorgunluktan uyuyakaldın?
ah ah benimde olacak bir sene galiba yaklaşık yani :KK70: eve geliyor ağdacım :KK70: ama pazar günü gidecem mecbur :KK70:
yaklaşık 1 saat önce :KK70:

en son ne zaman elini yaktın? :)

ah ah benimde olacak bir sene galiba yaklaşık yani :KK70: eve geliyor ağdacım :KK70: ama pazar günü gidecem mecbur :KK70:
yaklaşık 1 saat önce :KK70:

en son ne zaman elini yaktın? :)
bebeli balalı kadınlarız biz, zor olur kuaför bize :KK53::KK53::KK53:

elimi değil de kolumun içini yakmıştım ütüyle.. bir ay oldu nerdeyse ama iz kaldı :KK43:

en son ne zaman kahve içtin kız? benim kahvem geldi bir fincan içeyim devam ederiz oyuna:kahve:

bebeli balalı kadınlarız biz, zor olur kuaför bize :KK53::KK53::KK53:

elimi değil de kolumun içini yakmıştım ütüyle.. bir ay oldu nerdeyse ama iz kaldı :KK43:

en son ne zaman kahve içtin kız? benim kahvem geldi bir fincan içeyim devam ederiz oyuna:kahve:
yaklaşık 2 saat oluyor galiba :KK70::KK70: iç iç kuzum edelim:KK200:

en son ne zaman mutlu oldun? :)

X