EN KRAL AILE AVUKATINI TUTMUŞMUŞ AÇ K.PEK

Selam kızlar.

Akşam benim ex, çocuğun telinden beni istedi ısrarla. Ne var dedim. Uzaklaştırma falan aldırıyorsun ne yapmaya çalışıyorsun diyor. Senin gibi pislikten ve soyadından kurtulmaya çalışıyorum dedim. Uyapta görmüştüm avukat tutmuş ve şok oldum. Beklemiyordum açıkçası.

Hem suçlu hem o kadar parayı vermez diyordum ama yapmış. Bir de kendi ağzıyla söyledi telefonda. En kral aile avukatını tuttum sen bana kan kusturdun şimdi herkes hakettiğini yaşadı ve yaşıyor diyor pişkin pişkin. Avukat bunu bi güzel doldurmuş. Çocuğa asla para gönderme demiş. Birkaç ay sonra 15 bin kadar tedbir nafakası odeyeceksin zaten demiş ( dava açıldığı günden mahkeme gününe kadar olan toplu ödemeden bahsediyor)

Ve demiş ki merak etme hicbir sey olmaz çok bi tazminat falan odemezsin. Birikim yaptığınız altınların yarısını da ondan Alırız demiş. Laflara bak. Ve bu avukat kadın.(aynı dertle sınamasını dilerim)

Ben de dedim ki o daha görmedi senin edepsiz yazışmalarını önüne gelene yürüdüğünü sapık sapık yazışmalarını benden baskasina karicim dedigini hiç mi utanmayacaksin avukatından gerçi utanacak olsan bunları yapmazdın haya perden yırtılmış dedim.

Aşırı gergin ve sinirliyim. Ben arabaya dokunmayacaktım( avukat değmez demişti şu an 350bin piyasası)ama madem altınların yarısı gidecek ( düğün takısı değil birikim olduğu için yargıtay bölüyormuş maalesef) ben de bosanma goruldukten sonra ev eşyalarını ve arabanın yarısını istemeye karar verdim.

Kendimi suçlu gibi aldatan taraf gibi hissettim. Resmen çirkefliğe başladı. Daha neler gorucem Allahım aldatılma acısı yetmiyor gibi bi de avukat çıktı başıma.
İstediği kadar ısrar edip g*tunu yere sürsün muhatap olmayın ,sizi sinirlendirip bunları kayıt altına alıp her haltı kullanmak istiyor. Altınları paraya felan çevirin altınım felan yok diyin yok edin. Siz hiç bir şekilde onunla telefonda konuşmamalısınız madem öyle sizde bunu ozaman avukatınıza söyleyin telefonla taciz ediyor çocuğun telefonundan başladı yapmaya dersiniz.

Sizden ne alabildiler canım merak ettim ihanet yüzünden mi ayrıldın sen de ? Mahkeme delile bakıyor değil mi iftira etseler bisey değişir mi
Canım evi kendi birikimimle aldım. Mahkemeye yalancı şahitler vs çıkardılar. Sözde evin parasını onun annesi bize bağışlamış. Şimdide o evde hakkım var deyip pay istiyor. Halbuki kuruşu kuruşuna ben ödedim. İhanette yok . Ailesi beni istemiyordu , en sonunda ayrıldık. Delillerim olduğu halde avukatı delillerimi sunduğum esnada dalga geçip gülüyor, beni paragöz olmakla suçluyor.

Sizin avukatiniz yok mu? Ara karar ile tedbir nafakasi baglanmasini talep etmedi mi?
Konularinizi takip ediyorum. Bu adamla konusmayin. Konustukca adam hirslanip caninizi sıkacak seyler yapıyor. Belki agzinizdan dava ile ilgili laf aliyoe belki kendine hakaret ettirerek sizi haksiz cikaracak deliller topluyor

Akşam benim ex, çocuğun telinden beni istedi ısrarla. Ne var dedim.

Umarım bu konuşmaları çocuğunuzun önünde yapmamışsınızdır.
Sizin işinizinçok çirkinleşeceği baştan belliydi.
ama umarım bu çirkeflikler masum bir çocuğun önünde olmuyordur.

Sizin avukatiniz yok mu? Ara karar ile tedbir nafakasi baglanmasini talep etmedi mi?
Konularinizi takip ediyorum. Bu adamla konusmayin. Konustukca adam hirslanip caninizi sıkacak seyler yapıyor. Belki agzinizdan dava ile ilgili laf aliyoe belki kendine hakaret ettirerek sizi haksiz cikaracak deliller topluyor
Allahtan muhtaç değilim nafaka için acele etmiyorum o yüzden birikmiş halde versin benim canımı sıkan avukatın bu lafı.

Selam kızlar.

Akşam benim ex, çocuğun telinden beni istedi ısrarla. Ne var dedim. Uzaklaştırma falan aldırıyorsun ne yapmaya çalışıyorsun diyor. Senin gibi pislikten ve soyadından kurtulmaya çalışıyorum dedim. Uyapta görmüştüm avukat tutmuş ve şok oldum. Beklemiyordum açıkçası.

Hem suçlu hem o kadar parayı vermez diyordum ama yapmış. Bir de kendi ağzıyla söyledi telefonda. En kral aile avukatını tuttum sen bana kan kusturdun şimdi herkes hakettiğini yaşadı ve yaşıyor diyor pişkin pişkin. Avukat bunu bi güzel doldurmuş. Çocuğa asla para gönderme demiş. Birkaç ay sonra 15 bin kadar tedbir nafakası odeyeceksin zaten demiş ( dava açıldığı günden mahkeme gününe kadar olan toplu ödemeden bahsediyor)

Ve demiş ki merak etme hicbir sey olmaz çok bi tazminat falan odemezsin. Birikim yaptığınız altınların yarısını da ondan Alırız demiş. Laflara bak. Ve bu avukat kadın.(aynı dertle sınamasını dilerim)

Ben de dedim ki o daha görmedi senin edepsiz yazışmalarını önüne gelene yürüdüğünü sapık sapık yazışmalarını benden baskasina karicim dedigini hiç mi utanmayacaksin avukatından gerçi utanacak olsan bunları yapmazdın haya perden yırtılmış dedim.

Aşırı gergin ve sinirliyim. Ben arabaya dokunmayacaktım( avukat değmez demişti şu an 350bin piyasası)ama madem altınların yarısı gidecek ( düğün takısı değil birikim olduğu için yargıtay bölüyormuş maalesef) ben de bosanma goruldukten sonra ev eşyalarını ve arabanın yarısını istemeye karar verdim.

Kendimi suçlu gibi aldatan taraf gibi hissettim. Resmen çirkefliğe başladı. Daha neler gorucem Allahım aldatılma acısı yetmiyor gibi bi de avukat çıktı başıma.
Kendi sonunu kendi hazırlıyor bırak avukat bi güzel doldurup alsın parasını.

Boşanma aşamasına geçtikten sonra ex ile görüşmeyin hele bilgi hiç vermeyin. Hatta çevrenize bile dava sürecinde ne yapacağınızı söylemeyin kimin neyi söyleyeceğini bilemezsiniz ve ona göre hazırlanırlar. Aldatma kısımlarından bahsetmeseniz belki avukatına anlatmayacakti ve o gün geldiğinde savunması eksik olacaktı. Ya da ailenize durumdan bahsediyorsunuz bir tartışma esnasında görürsün sen böyle yapacağız deniliyor sonra o kanitlarin çabanın hiçbir anlamı kalmıyor. Çünkü ona göre hazırlanıyorlar zekiyse size bir şey söylemiyor ve duruşma günü sürekli sürprizle karşılaşıyorsunuz sonra neden davayı kaybettim oluyor azıcık kendinize hakim olup konuşmayın
Artık iletisim kuramaz benle korktu ama çocuğun telefondan gene istedi beni sabah. Cevap vermedim. Ama bir kez daha çocuğun telefonundan görüşmek isterse video kaydına alıp karakola bildiricem

Selam kızlar.

Maşallah siz nekadar naifsiniz🤣🤣
Ayrıca avukata beddua etmek ne alaka, kadın görevini yapıyor.
Sizde normal gelmediniz hiç bana.

Kendi sonunu kendi hazırlıyor bırak avukat bi güzel doldurup alsın parasını.
Aynısını düşündüm. Aç avukatın biri belli ki bunu gaza getirmiş kaybedeceği davayı insan neden alır ki başka karnı aç işte. Ex kendisi diyordu başta bana "neden avukat tuttun ki onlar insanı vampir gibi emer saçma sapan insanlara para yedirme seni gaza getirip kendi cebini dolduracak" diye

Aynısını düşündüm. Aç avukatın biri belli ki bunu gaza getirmiş kaybedeceği davayı insan neden alır ki başka karnı aç işte. Ex kendisi diyordu başta bana "neden avukat tuttun ki onlar insanı vampir gibi emer saçma sapan insanlara para yedirme seni gaza getirip kendi cebini dolduracak" diye
Bu işin sonunda emilen kendi olacak gibi.

Maşallah siz nekadar naifsiniz🤣🤣
Ayrıca avukata beddua etmek ne alaka, kadın görevini yapıyor.
Sizde normal gelmediniz hiç bana.
Ben ve çocuğum ex ten gelecek olan 1000 tl ye ciddi anlamda muhtaç olsaydık ve avukat buna engel oluyor diye yazsaydım yine der miydiniz kadın görevini yapıyor diye?

Selam kızlar.

Görevini yapan, mesleği insanları savunmak olan bir avukatada beddua etmezsiniz ya
Ne deseydi, sen benim hemcinsimi aldatın seni savunamammı?
Ona saydırana kadar sizde az daha işinin ehli avukat bulup eşinize ve sevgilisine dünyayı dar etseydiniz
Bana koyun demişler diye konu açtıkız, koydunuzmu mesela? Kadını şikayet ettinizmi?
Adam ayağınıza gelir konuşursunuz, telefona ister muhatap olursunuz. Sizi kandırmak çok kolay ben söylim.
Altın varsa yok edin, bozdurun dövize çevirin yada anneniz babanız adına kasa açın atın oraya, araba varsa satın ama ona yedirmeyin. Yani bunlarıda size avukatınız değil biz söyleceksek değiştirin avukatınızı
Ben sizin boşancağınıza inanamiyorum, şuan uzatmaları oynuyor yakında geri dönersiniz bence

X