Makyaj Ürünleri En kötü ürünler??

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Ardayasbu

ARDA & ADA
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2008
2.850
75
umarım konu tekrarı olmuyordur baktım ama göremedimn
hadi bayanlar hep beğendiğimiz ürünleri tavsiye ettik biraz da memnun kalmadığımız verdiğimiz paraya değmeyecek ürünleri yazalım.hatta resim ekleyelim.

estee lauder - double wear concealer gerçekten başarısız... lmaz:
estee hayranı olarak büyük hüsran yaşadım, yakıştıramadım doğrusu :umursamaz:
carmina'nın terracotta serisinin farlarını begenmedim :sinifsinif:
pastel'in vucut ışıltı jeli vasat lmaz:
rosense'in rimelleri berbat

aklıma geldikce yazarım

flormar X5 rimel hem topak topak oluyo hem de hemen kuruyo

lancome color i.d. fondoten de çok vasat verilen paraya değmedi
gurbikin dedği gibi pastelin ışıltılı vucut jeli hiç hoş değil..
..

pastel rujlar,carmina,cathrine arley,flor mar,lady rose berbatttt...hepsi ve herşeyi...

bioterhm kapatıcı aldım kağan dan.gelin makyajında kullandıklarını söylediler ama ilk sürüşte iyi günün ilerleyen saatlerinde akıyor..christian dior süper...

bourjois in terracotta pudrası kötü.

avon kapatıcılar,şampuanlar,rimelleride çok kötü.

maybeline köpük fondoten de kötü..

kızlar biraz kıyın paraya da kaliteli alalım yaa..al al al boyuna kazıklanıyoruz.o pahalı ama kaliteli ürünlerle aynı paraya denk gelio zaten..

Avon genel olarak kötü...

Pastel rujların renkleri güzel ama çok kurutuyor...

ınnova nın tüm makyaj ve cilt ürünleri berbat diyebilirim.üstelik hassas ciltlerde alerji yapıyor....çok gereksiz ve terbiyesizce pahalı bir marka...

flormar X5 rimel hem topak topak oluyo hem de hemen kuruyo

lancome color i.d. fondoten de çok vasat verilen paraya değmedi
gurbikin dedği gibi pastelin ışıltılı vucut jeli hiç hoş değil..
..
aa canım ya ben flormar x5i çok begeniyorum
hatta begendigim tek flormar ürünü diyebilirim :roflol:

innovanın cilt ürünleri berbat arnauld ta öyle boşu boşuna gereksiz para israfı biraz para biriktirip dermalogıa almak lazım.

avonun bi çok ürünü berbat. catherine arley,pastelinde ürünlerini beğenmiyorum.arkonun kremleride ağız ve burun kenarlarında kararmalar yapıp burundaki siyah noktaları artırıyor.hobbyninde kremleri iyi değil bi tek kokusu güzel.dove sabun şampuan krem hepsini kullandım hiç beğenmedim.Kalitesiz ürünler üretiyorlar cilt sağlığımızı saç sağlığımızı düşünmek nerdee. pantenenin şampuanlarında da bi sürü kimyasal dolu saçları aşırı döküyor ve kepek yapıyor.Ben şu an eczaneden aldığım şampuanımı ve saç losyonumu çok beğeniyorum.ayrıca flormaren pembe glossunu aldım dudağımdaki görüntü kalıcı olmasada iyi görüntüsü olsada yapış yapış.Ve turuncu soul parfümü çok ağır bi koku.
birde ykmden loreal pruzone peelingli yüz temizleme jelini ve toniğini aldım vaad ettiği hiç bir şey gerçekleşmedi ne siyah noktaları götürüp engelliyor ne cildi pürüzsüzleştiriyor ne de etkili bakım sağlıyor.Toniği cildi yakarken göz çevreme yaklaştırmadığım halde gözümü fena yakıyor.Lorealin bu iki mavi renk ürünü dışındaki bütün bakım ürünlerinden makyaj ürünlerinden çook memnunum.Son olarak meybilennenin 16tllik göz altı kapatıcısı var likit şeklinde fırçalı onu kullandığımda göz çevremde normalde çizgi ve kırışıklık yokken sürünce belirgin çizgiler oluşuyor kötü bi görüntü sergiliyor yoksa rengi fondötenime uyumlu diye almıştım şu an birdaha düşünmüyorum almayı.

aynen ya avonun üstüne yok verilen paralara yazık valla ama kafanı cevirsen temcilcisine rastlıyosun bide pazarlarda stand ve tezgah açıyolar anlamış degilim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…