Göz Makyajı En iyi eyeliner yada dipliner tavsiyeleriniz

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
alix avien ve maybelline master precise eyeliner dan memnunum. ama maybelline çabuk bitti sanki, bir daha almayı düşünmüyorum. elimdekiler bitince maybelline'in jelini almayı düşünüyorum

pastelin diplineri güzeldir gosh markalar gratisde bulunur ben kalemi likit ve jelden daha kolay uygularım tabi tercih senin

Kızlar merhaba,
Yıllardır dipliner ve eyeliner kullanıyorum,ancak artık daha koyu karbon siyah ve kalıcı bir marka istiyorum
Bildiğiniz kullandığınız yoğun siyah ve akmayan dağılmayan eyeliner yada dipliner önerileriniz nelerdir?
biraz araştırma yaptım ve Pastel,Loreal,Calvin klein,Maybelline markalarını daha çok kullanıyorlar.

ayrıca başka bir sorumda; likit eyeliner normal kalem eyelinerdan ne farkı var? dağılıyormu akıyormu ve yoğun siyah mı?
çok soru sordum biliyorum ama deneyimlerinize ihtiyacım var :KK17:
the balmin aylaynirini bittikce alıyorum ben çok memnunum

Loreal kullanıyorum. Çok memnunum. Bir çok eyeliner denedim, bir süre sonra gözkapağında iz yazpıyor dağılıyor hoş durmuyor. Loreal o şekilde dağılmıyor, uzun süre de dayanıyor. Deneyebilirsin:KK15:

ben de eyeliner değilde dipliner kullanıyorum. Yıllardır Golden Rose dipliner kullanıyorum. sürümü çok rahat, yoğun ve rengi güzel duruyor. Fiyatı da diğer markalara göre çok daha uygun...

Wetn wild inkini arkadasim rastgele kolunda denemisti oylesine gratiste. Ertesi gune kadar siyahliginda da cizgisinde de en ufak bir degisim bile yoktu. Kullanan var mi?

X