Göz Makyajı En iyi eyeliner yada dipliner tavsiyeleriniz

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

azseker

Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2012
8
0
Kızlar merhaba,
Yıllardır dipliner ve eyeliner kullanıyorum,ancak artık daha koyu karbon siyah ve kalıcı bir marka istiyorum
Bildiğiniz kullandığınız yoğun siyah ve akmayan dağılmayan eyeliner yada dipliner önerileriniz nelerdir?
biraz araştırma yaptım ve Pastel,Loreal,Calvin klein,Maybelline markalarını daha çok kullanıyorlar.

ayrıca başka bir sorumda; likit eyeliner normal kalem eyelinerdan ne farkı var? dağılıyormu akıyormu ve yoğun siyah mı?
çok soru sordum biliyorum ama deneyimlerinize ihtiyacım var :KK17:

Tam merak ettiğim sorular benim yerime de sormuşsun.Mat koyu kalın eyeliner istiyorum ben de.Hangi marka alsam kararsız kaldım

Ben senelerdir likit eyeliner kullanıyorum çok da memnunum. Sürmesi kalem eyelinerdan çok daha kolay. Türkiyede Deborah diye markanın keçeli kalem gibi olanını almıştım hiç beğenmedim hem ucu kalındı hem de rengi çok soluktu.
Benim kullandığımın ucu iğne ucu gibi olduğu için harika sonuç veriyo ve kalem eyelinerdn daha parlak. Kesinlikle dağılma bozulma gibi bi olayla karşılamadım. Ben GOSH diye bi marka var onunkini kullanıyorum. Türkiyede var mıdır bilmiyorum ama eğer yoksa bence l'oreal de gayet başarılı bir marka. :)

Son düzenleme:
Ben senelerdir likit eyeliner kullanıyorum çok da memnunum. Sürmesi kalem eyelinerdan çok daha kolay. Türkiyede Deborah diye markanın keçeli kalem gibi olanını almıştım hiç beğenmedim hem ucu kalındı hem de rengi çok soluktu.
Benim kullandığımın ucu iğne ucu gibi olduğu için harika sonuç veriyo ve kalem eyelinerdn daha parlak. Kesinlikle dağılma bozulma gibi bi olayla karşılamadım. Ben GOSH diye bi marka var onunkini kullanıyorum. Türkiyede var mıdır bilmiyorum ama eğer yoksa bence l'oreal de gayet başarılı bir marka. :)

canım cevabın için teşekkürler
peki GOSH denen marka akma bulaşma yapıyormu? ayrıca rengi kuruduktan sonra grimsi oluyormu ben baya yoğun bir siyah arıyorum :KK43:

Hayır akma veya bozulma yapmıyo canım ve sürdükten sonra da parlak ve canlı duruyo.
Benim kullandığım baya siyah carbon black yazıyo üstünde zaten.

ben flormarın smokey eyes kalemini kullanıyorum oldukça koyu mat bir siyahı var eyeliner olarakta kullanılıyor. 8-9 lira gibi bir fiyatı olması lazım ben çok memnunum tavsiye ederim.

ben de golden rose un diplınerını aldım ama daha kullanmadm kullanıcam yakında ıns :)

ben de uzun bir süre flormarla cebelleştim durdum ne kadar kabiliyetsizim diye kendime kıza kıza estee lauder marka likiti kullanınca anladım kabiliyetsizlik bende değil flormardaymış:) akma bozulma yok temizlemeden üç gün bile kalsa pırıl pırıl biraz daha ucuz olsa iyi olurdu 80e aldım alırken de kek gibi hissettim o ayrı

kızlar eyelinerlarınızın daha kalıcı olmasını ve bulaşmamasını istiyorsanız..çektikten sonra siyah far ile üzerinden geçin..farın kendi fırçası ile değilde kulak çubuğu ile daha rahat ve ince sürülebiliyor..bu güzel bilgiyide bilmeyenler için paylaşmak istedim:KK34:

golden rose'un eyelinerı güzel oluyor diplinerını kullanmadım. Dipliner olarak barbara bort kullanıyorum mat ve kolay sürülüyor ben memnunum tavsiye ederim:)

Flormarın siyah dipliner ını kullanıyorum sürmeside kolay akmıyo bulaşmıyo ben memnunumm

yalnız lancome ın 10 kusur senedir bana hediye gelen eyelinerını buldum geçen gün. beceremediğim için atmıışım bir kenara. yok böyle şey. eyeliner hala kurumamış. ve denedim. çok güzel. sürebiliyorumda artık. kullansammı ki:)

Son düzenleme:
yalnız lancome ın 10 kusur senedir bana hediye gelen eyelinerını buldum geçen gün. beceremediğim için atmıışım bir kenara. yok böyle şey. eyeliner hala kurumamış. ve denedim. çok güzel. sürebiliyorumda artık. kullansammı ki:)
Bence internette şu an kullanan vlogger vs varsa iletişime geçip koku olup olmadığını sor
kokusunda da yapısında değişim yoksa ağzı sımsıkı beklemişse bence bir şey olmamıştır kullan gitsin :KK23:

Kızlar merhaba,
Yıllardır dipliner ve eyeliner kullanıyorum,ancak artık daha koyu karbon siyah ve kalıcı bir marka istiyorum
Bildiğiniz kullandığınız yoğun siyah ve akmayan dağılmayan eyeliner yada dipliner önerileriniz nelerdir?
biraz araştırma yaptım ve Pastel,Loreal,Calvin klein,Maybelline markalarını daha çok kullanıyorlar.

ayrıca başka bir sorumda; likit eyeliner normal kalem eyelinerdan ne farkı var? dağılıyormu akıyormu ve yoğun siyah mı?
Kızlar merhaba,

Ben düğününde kendi malzemeleriyle makyaj yaptirmistim. Hem akmaması hem koyu olmasi için loreal süper liner extra black gloss almıştım. O kadar ağlamamak rağmen en ufak bi akma renginde değişim olmadım. Ben çok memnunum kesinlikle tavsiye ederim

X