Makyaj Ürünleri En iyi bronz gösteren fondoten ve en iyi rimel

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Site güzel evet ama içerik olarak, kullanımı daha kolay ve sade hale getirilemez mi ?

• Ankete Katılan
    3
  • Anket Kapalı .

redbarby

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2011
146
4
arkadaslar bronz gosterecek ama canlı saglıklı yanı mat durmayacak parlak bir fondoten arıyorum. maybellineden cok memnundum ama bronz yanı daha koyu olanını denedım cok mat durdu. buarada bronzlastırsın ıstemıyorum yanı bronzlastırıcı etkısı olmasın dsadece bronz gorunsun. rımeldende ne onerırsınız sız ne kullanıyorsunuz?:KK34:

arkadaslar bronz gosterecek ama canlı saglıklı yanı mat durmayacak parlak bir fondoten arıyorum. maybellineden cok memnundum ama bronz yanı daha koyu olanını denedım cok mat durdu. buarada bronzlastırsın ıstemıyorum yanı bronzlastırıcı etkısı olmasın dsadece bronz gorunsun. rımeldende ne onerırsınız sız ne kullanıyorsunuz?:KK34:

Canım eğer tenınden daha koyu bir fondoten kullanırsan bu makyaj hatasına girmez mi yani kötü bir görünüm bırakmaz mı ? Benim tavsiyem ten rengıne göre bır fondoten al ve bronzlaşmayı allıklarla dene..

benim kullandığım oriflame oksijen boost fondeten sand rengi tam bronz duruyor vede parlıyor bunun dışında gıordani gold seriside favorim mineral terapy fondeteni ışıl ışıl duruyor vede çok doğal

Konu içeriği nedeniyle "Makyaj Ürünleri için Öneriler" Bölümüne taşındı.

bence fondöteni normal renginde al, bronz allıkla renklendir. hee bi de çok beyazsan zaten iki durum da iyi durmaz.

loreal'in true match serisinden n7 amber denemelisin.. ben bunu kullanıyorum ve çok memnunum.. tonlaması sende farklı olabilir tabii..
rimel de max factor - false lash effect mascara.. fusion falan değil, sadece false lash effect,siyah kabında.. siyah renk olanı tavsiye ederim,inanılmaz görüntü için de waterproof olanı değil , klasik olanı al, waterproof yani suya dayanıklılar zor çıkıyor ve kirpiklerini dökebiliyorsun temizlerken, en iyisi bu klasik olanlar..
büyük mağazalarda veya marketlerde ikisini de dene,neden tavsiye ettiğimi anlayacaksın :KK66:

Son düzenleme:
X