Saç Bakım Ürünleri En iyi bitkisel şampuan hangisi?

tresan ısırgan otlu şampuan kullandım saçımı hiç temizlemedi sanki saçlarım 1 ay hiç yıkanmamış gibi duruyordu bence hiiiiç kullanmayın

organique- energinzing şampuan ve saç maskesi. güvenilir içeriğe sahip. satıcı alırken içeriğinde olmayan zararlı maddeleri söyledi-ki zaten paketlerinde de yazıyor ne olduğu ne olmadığı- Avrupa Birliği standartlarında bir markaymış. aç dökülmem çoktu şu an saçım dengesine kavuştu diyebiliirim :nazar:

Otacı argan yağlı şampuanı saç bakım yağını ve maskesini kullandım. Keşke kullanmasaydım. Verdiğim paraya ve sabıra yazık oldu. Saç derimi mahvetti.Kaşıntı , saç dökülmesi vs.. Kuaförüm aynı zamanda güzellik uzmanı dediki argan yağı tektir. Argan yaģlı şampuan veya başka birşey olmaz diye. İlk iki hafta güzeldi. Ama sonradan pişman oldum. Bir daha asla kullanmam aynı şey bir arkadaşımın daha başına gelmiş. Dikkat!!

Ben Selesta Bitkisel Zeytinyağlı ve Defneli şampuan kullanıyorum ama sürekli aynı bitkisel şampuanı kullanmak saça bağımlılık yaptığı için haftada 2 kez banyo oluyorsam 1 inde selesta kullanıyorum 1 indeyse gliss in siyah şampuanını kullanıyorum.İkisinden de memnunum ama saçlarım çok ince telli ve karışık olduğu için dolive 'in saç bakım kremini kullanıyorum o da buğday ve zeytinyağlı çok memnunum.Avon'un advance... kuru saç serumu var onu da kullanıyorum memnunum.Hepsini aynı anda kullanmıyorum dönem dönem kullanıyorum bir de Elseve'in arı sütlü saç spreyi var kolay tarama için kokusu müthiş :)

ben organix coconut milk ve milk_ shake argan yağlı şampuanı dönüşümlü kullanıyorum. ikisinde de sülfat ve paraben yok. organix amerika, milk_shake italya üretimi. dökülme sorununa çok etki görmüyorum ama güvenilir buluyorum bu iki ürünü.

organique- energinzing şampuan ve saç maskesi. güvenilir içeriğe sahip. satıcı alırken içeriğinde olmayan zararlı maddeleri söyledi-ki zaten paketlerinde de yazıyor ne olduğu ne olmadığı- Avrupa Birliği standartlarında bir markaymış. aç dökülmem çoktu şu an saçım dengesine kavuştu diyebiliirim :nazar:

Mrb diğer başlıktada yorumun vardı bu şampuanın çeşitleride var alıp denemek istiyorum fikir verirmisin?

X