Saç Bakım Ürünleri En iyi bitkisel şampuan hangisi?

biobilas almıştım bnde. artık çok geç o bittikten sonra bnde denicem şu organicumu inş metedildii kadr vardır

ya arkadaşlar yazmadınız nerden alcağımızı aşkolsun gittim 3 -5 aktara sordum yoktu.bilmiyorum ki nerede satılıyo ..rasstgele aldım bi şampuan ben de.acil ihtiyacım vardı

:KK43:(((((((((((((((((((((

arkadaşlar bi arkadaşımın dökülme sorunu vardı saçlarında, doktora başvurmuştu ve doktor otacı şampuanını kullanmasını sölemişti..

Ben Loreal Elsevin Arı Sütlü şampuanını ve saç kremini kullanıyordum saçımı çok kötü yaptı şimdi Otacı beyaz zambaklı şampuanı ve 10 bitki özlü Otacı saç kremini kullanmaya başladım.Yeni kullanmaya başladım ama saçım toparlanmaya başladı tavsiye ederim.

sesimi duyan var mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı

Belirli eczanelerde satılıyor.
Eczanelerim isimleri sitesinde, iletişim bölümünde verilmiş
yerimseniben

bence yves rocher'ın hamamelisli kimyasal içermeyen birki özlü şampuanı ılık suyla yıkadığınızda şaçlarınızı harika hissedeceksinz.Çok şampuan kullandm en iyisi bu diye düşünüyorm :KK1:

başka şampuan ı boşverin... kimyasalı enn az olan bu çünkü.... sallayın diğer janjanlı şampuanları...

ben bir çok farklı şampuan kullanmış birisi olarak son kararım Damla Sakizli Sampuan Isirganotlu oldu özellikle saçımı çok iyi besledi her markanın var birini alın

ben dfn garlı ve otacı kullandım ikisi de çok kaşındırdı alerji yaptı bende. otacının 10 bitkilisini kullandım acaba o mu yaramadı? kokusu filan çok güzeldi saç diplerim ferahlamıştı ama işte üzülerek bırakmak zorunda kaldım. aranızda 10 bitkili alerji yapmış olan ama otacının diğer şampuanlarını kullanan var mı? ya da bitkisel şampuanlar bir tek bende mi alerji yapıyor? :KK43:

Ben de otaci kullaniyorum uzun zamanoldu diyebilirin cok memnunum allerjik bir yapim var her bitkisel sampuani kullanamiyorum mesela mecitefendi isirganotlu sampuan mahvetti beni ensemde bile yara cikti otaci iyi geliyor ama sac derim ferahliyor tek sorun her bitkisel sşampuan gibi hafif kuruluk oluyor özellikle sık kullanimda

tresan ısırgan otlu şampuan kullandım saçım kuruduktan sonra bir ay hiç yıkanmamış gibi duruyordu yani gerrrçekten çok kötü bence kullanmayın

X