En hızlı ve kolay nasıl hamile kalabilirim?

babeee38

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2020
87
23
25
Merhaba kızlar💓 3 Senedir Hamile kalamiyorum doktorlara da gittik eşimle birlikte ikimizde de bir sıkıntı çıkmadı çok şükür fakat yinede olmuyor..
Şimdi soğan kürü, incir ve havuç kürü, aslanpençe çayı ve ovulasyon testini övenler ve üzerine yemin edenler çok var.. Aranızda deneyipte hamile kalanlar varmı? Veya başka bir şey ile kolay hamile kalanlar? Yardımcı olursanız çok sevinirim canlar.. Benim gibi anne olmak isteyenlere de allah sabır versin ve ellerimizi boş bırakmasın🙏🏼

En hızlı ve kolay nasıl hamile kalınır bilmiyorum. Ben biliyorum diyene de inanmam. Sebepsiz infer. Teşhisi vardı arkadaşımda hiçbir sorun olmamasına rağmen hamile kalamiyordu. 4 yılın sonunda ilk tüp bebek denemesinde hamile kaldı. Bir başkasının denediği size iyi gelmeyebilir. Her tedavi kişinin kendine hastır. Eğer öğrenirseniz nasıl hamile kalıncagini bana da söyleyin 😊

Merhaba kızlar💓 3 Senedir Hamile kalamiyorum doktorlara da gittik eşimle birlikte ikimizde de bir sıkıntı çıkmadı çok şükür fakat yinede olmuyor..
Şimdi soğan kürü, incir ve havuç kürü, aslanpençe çayı ve ovulasyon testini övenler ve üzerine yemin edenler çok var.. Aranızda deneyipte hamile kalanlar varmı? Veya başka bir şey ile kolay hamile kalanlar? Yardımcı olursanız çok sevinirim canlar.. Benim gibi anne olmak isteyenlere de allah sabır versin ve ellerimizi boş bırakmasın🙏🏼
Ovülasyon ile bir arkadaşım hamile kaldı. Şimdi benim üzerimde deniyoruz ovülasyon bana yardımcı oluyor sağolsun. Arkadaşım bir arkadaşını da ovülasyon denettirerek Allah ın da izni ile hamile kaldırmış yardımcı olmuş yani. İnşallah ovülasyon ile bizde hamile kalırız. Benim ikinci ayım 🤗 geçen ay tam da yumurtlama günümde eşim 2 haftalık görevdeydi deneyemedik. Bu ay çok güzel değerlendirdik. Sonucu bende merak ediyorum 🤗🤗

Ovülasyon ile bir arkadaşım hamile kaldı. Şimdi benim üzerimde deniyoruz ovülasyon bana yardımcı oluyor sağolsun. Arkadaşım bir arkadaşını da ovülasyon denettirerek Allah ın da izni ile hamile kaldırmış yardımcı olmuş yani. İnşallah ovülasyon ile bizde hamile kalırız. Benim ikinci ayım 🤗 geçen ay tam da yumurtlama günümde eşim 2 haftalık görevdeydi deneyemedik. Bu ay çok güzel değerlendirdik. Sonucu bende merak ediyorum 🤗🤗
Ovulasyona olan inancimi artirmak adina bizimle paylasir misiniz sonucu🤗🤗 ben de bu konuda şevkle ugrasmak istiyorum :KK36:

Bende bu ay ikinci ovülasyon denemem inşallah tutar bari bu postun altına bu ay ovülasyon kullananlar yazısın sayımızı bilelim 😂

Aaa haber edin

Fotosu var mı atsana bakalım burdan
Bugün ki böyle dün silikleşmişti ondan önceki günlerde buna yakın koyuluk ama hala pik yok
IMG20200530163057.jpg

Bugün ki böyle dün silikleşmişti ondan önceki günlerde buna yakın koyuluk ama hala pik yokEki Görüntüle 2642097
Tam koyu olmamış evet ama yakın sanki. Benim ki böyle olunca bir sonraki gün ikisi de aynı renk oluyor. Bazılarınınki çok kırmızı oluyor benim ki normal kırmızı oluyor. Acaba testten teste de fark ediyor mu ki. 27 gün olmuş kız kaç günde bir adet oluyorsun sen

Tam koyu olmamış evet ama yakın sanki. Benim ki böyle olunca bir sonraki gün ikisi de aynı renk oluyor. Bazılarınınki çok kırmızı oluyor benim ki normal kırmızı oluyor. Acaba testten teste de fark ediyor mu ki. 27 gün olmuş kız kaç günde bir adet oluyorsun sen
Normlde 30 günde bir adet oluyordum son 4 aydır 40-45 güne çıktı değişiyor adet bitimnden bir iki hafta sonra ara adet kanamaları olyor tahlillerm temiz çıktı geçen ay düzensiz ovğlasyon testi yaptım akıntı seviyesi çoğlmca anladım yumrtlma var o gün yaptğmsa ikinci çizgi kontrol çizgsnden daha koyuydu bu ayda olur inşallah🤷

Oh üzüldüm geçen ay yapamadığınıza.. İnşallah bu ay hayırlısıyla olur .. ben pek anlamadım ovulasyon testini ya.. tam olarak kaçta test ediyorsun? Ve hangi ovulasyon markası ile? Veeee adetinden sonra ki kaçıncı gün yumurtlama oldu sende?💓 şimdiden teşekkürler vereceğin cevaplar için.

Aynen katılıyorum sana👍🏼 Test den teste de değişiyor.. Eğer ikisi aynı kırmızılık da ise olmuştur.

X