en güzel tatil CAPRİCE PALACE ..

smysr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2011
102
0
herseyiyle gerçekten cok güzel bi otel..denizi her halukarda girmeye deger.ben basortulu biriyim ama genede hasemaylada olsa o denize girmeye deger.havuzu sahili matinesi yemeği herseyiyle mükemmel biraz pahalı olsada

katılıyorum sana yalnız Caprice'de erken rezervasyon yapınca fiyatlar uygun oluyor

evt sdce yazın pahalı.ama onun dısında ben subat tatilindede gittim babam denize bile girmşti :) havalarda ck gzl orda.bu yazda gidicem inş.temmuzda

bende balayina gitmisdim 5 gun kaldik harika biryer tesetturluler icinde oldukca uygun.

Kesinlikle harika CAPRİCE PALACE ..Geçen yaz Ramazanın son 3 gününü orda tuttuk çok güzel ve huzurluydu..Her zaman mükemmel ama Ramazanda geçirdiğim o 3 günü hiç unutamam..Aynı amaçla Yemeğe giden insanlarla bir arada iftarını açmak,sahura kalkmak çok huzur verici.Bu sene Temmuzda inş ordayım ve herkesede içtenlikle tavsiye ediyorum..Otelde yok yok ..

biz bu sene gidiyoruz eylülde
benim sorum olucakti ben mayoylan girmeyi düsünüyorum cünki sadece kadinlar oldugu icin yoksa ters mi düser?
gidenlere sorum kadinlar nasil ?mayoylanmi yoksa hemen hemen hepsi tesettür kapali mi yüzdüler

biz bu sene gidiyoruz eylülde
benim sorum olucakti ben mayoylan girmeyi düsünüyorum cünki sadece kadinlar oldugu icin yoksa ters mi düser?
gidenlere sorum kadinlar nasil ?mayoylanmi yoksa hemen hemen hepsi tesettür kapali mi yüzdüler

hayır bikini bile giyebilirsn :) bende kapalıyım 19 yasndaym ama bikiniyle girdim bende.hasema türü gyende var ama cogusu mayo bikini giyiyo.temmuzda inşallh bnde ordaym

Ben 3 yıl önce balayına gitmiştim gerçekten harika,unutamayacağım bir tatildi. Hele ki akşamları havuz başında kadınlar matinesi süper oluyor ya :KK8::KK8::KK8:

hayır bikini bile giyebilirsn :) bende kapalıyım 19 yasndaym ama bikiniyle girdim bende.hasema türü gyende var ama cogusu mayo bikini giyiyo.temmuzda inşallh bnde ordaym

öylemi cok sevindim:KK9:
bende düsünüyordum acaba ne alsam diye
eger ögleyse cok süper :KK62:
benimde ilk gidisim daha hic gitmedim ,bakalim nasil olucak sizdemi almanyadan ?nekar ödediniz ?

öylemi cok sevindim:KK9:
bende düsünüyordum acaba ne alsam diye
eger ögleyse cok süper :KK62:
benimde ilk gidisim daha hic gitmedim ,bakalim nasil olucak sizdemi almanyadan ?nekar ödediniz ?

biz istnbuldan devre karsılıgı bonuslarla gidiyoruz.bn istanbuldan

iyi de işden dolayı kışın rezzervasyon yaptıramıyoruz napcaz...keseye uymuyo keseyeee

otel onceden cok guzelmis ama gecen yildan beri bozmus diyolar.. fakat yinede gidip gormek istiyoruz babamla
eylul ayinda gidecek olan varmi?

X