En Güzel Doğum Günü Hediyem Mevlam'dan HAMİLEYİMMMM

Tebrikler canım... Rabbim tamamına erdirsin sağ sağlim kucağına almayıda nasip etsin... Darısı bana ve benim gibi tüm isteyenlerin başına.
amin canım çok sağol inşallah hayırlısıyla alırım kucağıma
darısı başınıza inşallah

canım benım tebrık ederım cok sevındım allahım dularımızı kabul ettı ınşallah hayırlısınlan bebegını kucagına alırsın

canım benim çok sağol şubat anası olduk bak ikimizde hayırlısıyla mevla nasip etti bizede
inşallah hayırlısıyla alırız bebelerimizi kucağımıza :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

:teytey:bende bu kıs nirde diyip duruyordumm hamişmişinn beyaa..sonunda oldu desene kıssss

çokkkkkk çokkkkk tebrik ederimm canımm..rabbim sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin
:Saruboceq::Saruboceq:

:teytey:bende bu kıs nirde diyip duruyordumm hamişmişinn beyaa..sonunda oldu desene kıssss

çokkkkkk çokkkkk tebrik ederimm canımm..rabbim sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin
:Saruboceq::Saruboceq:

çok sağol canım darısı başınıza inşallah :CüvCüv:
aslında bebiş bahane değil yokluğumun
taşındım o yüzden yoktum bayadır

ay canım ağlayarak okudum çok duygulandım,Allah kolların almayıda nasip etsin müthiş bir duygu benim kızımda şimdi kollarımda uyuyor Allahıma hergün bende şükrediyorum Allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah

fatom yeni ev uğurlu geldi dimii,,canım yaaa..
delikafadulden
bu arada ben jeyannd haa hatırlamadıysannn

çatlak kadın başta neden sölemiyon bende resmi resmi cevap yazdım delü
he valla uğurlu geldi tatlım
darısı tez zamanda sizin başınıza inşallah

canım benim çok sağol rabbim inşallah sağ sağlim bizlerede nasip eder kollarımıza almayı sen kavuşmuşsun yavruna darısı bize tüm isteyenlere inşallah

masallah masallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…