En Güzel Doğum Günü Hediyem Mevlam'dan HAMİLEYİMMMM

QUOTE=fatolina;7401279]çok sağol canım teşekkür ederim
bu duygu yaşanmadan anlaşılmıyomuş gerçekten inanılmaz bi duygu yoğunluğu bambaşka bişey bu
şükürler olsun rabbime banada yaşattı bu duyguyu
umarım o arkadaşlardanda en kısa zamanda alırız güzel haberler canım
rabbim sağsağlim kucağımıza almayı nasip etsin inşallah :Saruboceq: :Saruboceq:
[/QUOTE]

amin canım inşallah:Saruboceq:

Tebrik ederim rabbim...............
:ecrin_bebek: hayırlısıyla kucağınıza almak nasip etsin

Tebrik ederim rabbim...............
:ecrin_bebek: hayırlısıyla kucağınıza almak nasip etsin
amin canım çok sağol a.s.
hayırlı olsun canım darısı başımıza inş sağlıkla kucaklarsın meleğini

sağol canım
darısı başına inşallah
isteyen herkes alsın tez zamanda kucağına meleğini :ecrin_bebek:

canım yaa yeni gördüm bunu.gözlerim doldu çok duygulandım valla.a.s.

canım benim tekrar tebrik ederim çılgın bediş artık uslanacak ha :)))
allah kucağına almayı nasip etsin,analı babalı büyütsün canıııım.öptümmmmopuyorumnanaktan

canım benim tekrar tebrik ederim çılgın bediş artık uslanacak ha :)))
allah kucağına almayı nasip etsin,analı babalı büyütsün canıııım.öptümmmmopuyorumnanaktan

çılgın bediş :roflol: :roflol: :roflol:
ben mi uslancam yoh yaw bi insan 7sinde neyse 70mişinded odur canım ya delikafadulden
çok sağol tekrardan

oyyyy oyyyy canım benim bitanecik dişi kartalım fatolinammm annede olurmuş
kıyamam ben senin göz yaşlarına yaaa :1hug:
beni de ağlattın ya mutluluktan canım benim
ne kaaa çok mutlu oldum sevindirik oldum anlatamam senağlama
kendim hamileymişim gibi sevindim valaa canımmbenim uyyy yerim seni ben yer yerrr
hadi bakalım mevlamın izniyle sağlıklı rahat sorunsuz bi hamileik geçirirsin güzelim benim
inşş bende mutluluk haberimi veririm tez zamanda
dua et banada yoksa Şeniz
öperim seniii kaydirigubbakcemile3

:ecrin_bebek:

dilerim sende beni en kısa zamanda böyle mutluluk gözyaşlarına boğarsın canım
en kısa zamanda senden de bekliyorum
hayırlı haberlerini
sorunsuz sağlıklı sağsağlim bi 9 ay geçiriz inşallah hadi elini çapık tut yetiş bana tatlım benim beraber büyütelim gobişlerimizi inşallah :CüvCüv:

tebrik ederim canım allah analı babalı sağlıklı sıhhatli dünyaya gelmek nasip etsin canım eğer senin için de bir sakıncası yoksa yaşadığın göze çarpan bir belirtin varmıydı canım tekrar tebrik ederim umarım tüm güzelliğkler senin ve meleğinin yanında olur

canım Allah tamamına erdirsinn çok güzel bir duygu rabbim bu duyguyu tatmak isteyen herkese versin...

amin canım çok sağol
hiçbir belirtim olmadı ne bulantı ne bişey sadece günüm geçtiği için yaptım test
ama o ay gerçekten bebek düşüncek durumda değildim taşınma işlerimiz vardı evle uğraşmaktan tamamen kafandan çıkmıştı
stresten uzaktım yani heralde bu etkili oldu ve mevlam nasip etti şükürler olsun ki
darısı başınıza inşallah

canım Allah tamamına erdirsinn çok güzel bir duygu rabbim bu duyguyu tatmak isteyen herkese versin...

amin canım evet çok güzel bi duygu ne tarifi nede söylenecek kelimesi var anlatmaya
isteyen herkes en hayırlı zamanda tatsın inşallah bu duyguyu :Saruboceq:

Tebrikler canım... Rabbim tamamına erdirsin sağ sağlim kucağına almayıda nasip etsin... Darısı bana ve benim gibi tüm isteyenlerin başına.

canım benım tebrık ederım cok sevındım allahım dularımızı kabul ettı ınşallah hayırlısınlan bebegını kucagına alırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…