en guzel bacaklar bende

heeey noluyor burda yahu,birden esquire dergisi okuyor gibi hissettim kendimi:=)

eheehee yakalandım mı:)))bi ara küçükken kuzenimden alıyodum hep ödevlerde renkli harfler falan kullanıyordum.nasıl etkilendiysem hala aklımdan çıkaramadım o dergiyi

ilk üç resimde harbi hoş dedim ama onlar shopluydu büyük ihtimal,son resim kendi gerçek bacaklarıydı ve iğrenççç...üst bacak alt bacaktan daha kalın olmalı bence.

lady gaganın bacaklarını beğeniyorum,ama ilk görüşte dibimi düşürecek tek bacaklar melekler korusundaki selin şekercinin bacaklarıydı,yazın giyiyodu kısacık şortları içim gidiyodu,e hatun hergün spor yapıyormuş olcak o kadar.

durun bi resim koyiyim

adriana diyorummboshayallersmile

Son düzenleme:
sempatiksalakcinni
Allam yaaaaaa:jeyyar:

Angelinanın diz kapaklarından ötürü bacaklarını beğenmiyorum ama ondan başka yer yeri süper...

Natali diyorum ben de...sositososito
moon'cum bir de senin bacaklar da 10 numero
:lepi:

benim bacaklarımda güseldir vücudumda bunalrdan farkı yokkineeeaklinialirimsmilelaelaelaelaelae

En guzel bacaklar bence elle macpherson da..yaşına ragmen..

Yok valla aynen elle macpherson da :asigim:

Birde bu kadın tam 47 YAŞINDA. :asigim:

Son düzenleme:
bunalıma gircem şimdi beeee yeteriiiiin koymayın böle hatunlarııı yafffkaydirigubbakcemile

aynı kadın yahu,hem sen daha gencsın.
bu kadın bızım yasımıza dah ayakın,biz bunalıma gırelım :))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…