En Güzel Anneler Günü Hediyeleri

neslihanyare

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2011
130
3
anneler-gunu-hediyeleri-585x341.jpg

Anneler Günü Hediyeleri
Çok yakın bir zamanda tüm markaların bas bas anneler günü yaklaştığına dair reklam kampanyalarına duymamıza az kaldı. Tüm büyük markaların reklam ve pazarlama bütçelerini sınırsız tükettiği bu özel günde, diğerlerinden sıyrılarak anneleriniz için size çok güzel hediye önerilerinde bulunduk.

Eğer sizde bu sene annenize ütü, ayakkabbı gibi maddi değeri olan klasik şeyler yerine, onları gülümsetecek çok nadide şeyler almayı düşünuyorsunuz, bu yazıyı sonuna kadar okutun.

Dünyanın o en değerli varlığı olan annenizi çok tatlı bir heyecan oluşturmak için yazımıza başlayalım.

Sizde kendi önerilerinizle bu yazıyı zenginleştirebilirsiniz. Lütfen hediye önerileri ile yorumlarınızı eksik etmeyiniz.
Kahve Falı Bakma Otomatı
Anneler için kahve falı baktırmak hayatının en vazgeçilmezlerinden. Hadi şöyle bir düşünün, amatör kahve falcısının vermiş olduğu kötü haberlere temkinle yaklaşan, iyi niyet dileklerine sevinen annelerimiz için özel geliştirildi.

Kahvenizi için ve arkanıza yaslanın, bu küçük alet sizin için falınıza baksın. Tabi biz Starbucks'ta kahve içerek büyüyen bir nesiliz. Ondan dolayı Türk Kahvesi ve sonrasında falden gelen hazzı çok anlamayız.
anneye-kahve-fincani-hediye-etmek.jpg

Yılın En Güzel ve İyi Annesi Sensin
Herkes için dünyanın en güzel ve iyi kadını annesidir. Hadi gelin bunu bir tören ile birlikte kutlayalım. Her ne kadar Oscar havasında olmasada sade bir törenle bunu kutlayın.
yilin-en-iyi-annesi.jpg

Anne Ben Düblör Oldum

Aslında hiç bir anne oğlu yada kızının düblör olmasını istemez, her zaman başrol oyuncusu olmasını ister. Annenizin karşısına çıkıp ben düblör oldum dediğinizde oklavayı feci yersiniz. Ama muhteşem düblör yumurtayı verirseniz, buzdolabının üzerindeki saklanmış tatlıdan size ufak bir kısmı alırsınız.

anne-ben-dublor-olacagim.jpg

Anne Bu Adam Bıçak Geçirmiyor
Annelerin vazgeçilmezleri bıçaklardan ödül almış tasarımıyla süsleyebilirsiniz. Bu hediye biraz tehlikeli olabilir.

Aslında çok da hediye önerisinde bulunmadığımız bir kategoriye giriyor. İlginçliği ve güzelliği de şeytana bunu aldır diyor. Karar sizin.
bicaklik.jpg

Aşkımız da Böyle Büyüyen Kristaller gibi Anne
En büyük sevgili kimdir sorusu kesinlikle ANNE'dir. Annemize olan sevginin her geçen büyüdüğüne şahitlik eden bu büyüyen kristallerle anneler gününde, anneye en güzel hediyeyi, veren siz olun.

Bu benim favorim, bence anneler gününde hediye edilebilecek en anlamlı ürünlerden bir tanesi.
ask-kavanozu.jpg

Annem, Sen Çikolatadan Daha Tatlısın
Annelerin çikolataya karşı önemli bir zaafı var. Çikolatayı çok severler, ama sevmiyor gözükürler. Hep gizli gizli çikolata yerler. Bunu yoksa sadece benim annem mi yapıyor bilmiyorum ama, anneler gününde ona " Seni Çok Seviyorum Canım Annem" yazılı bir çikolata kalıbı hediye edebilirsiniz.

Anneler gününde hediye önerilerinde ömrünün en kısa olan ürün bu olsa gerek. Hediye edildikten 24 saat sonra kayıp olacaktır. Bunu size garanti ediyoruz.
cikolata-hediyesi.jpg

Anne Saat Kaç
Hayatının büyük bölümünün mutfak geçtiğini düşünürsek şöyle bir saat hediye etmek, tüm yıl boyu zeki bir çocuk olduğunuzu kanıtı olacak.

Her saate baktığında gülümseyip ben ne kadar zeki bir çocuk doğurdum diyecek.
Anne Saat Kaç Hayatının büyük bölümünün mutfak geçtiğini düşünürsek şöyle bir saat hediye etmek, tüm yıl boyu zeki bir çocuk olduğunuzu kanıtı olacak. Her saate baktığında gülümseyip ben ne kadar zeki bir çocuk doğurdum diyecek.
anne-saat-kac.jpg

Son düzenleme:
X