En güvenilir ve en sağlıklı korunma yöntemi nedir

babaddyaa

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2024
176
72
26
Geçenlerde kondom mu spiral mi diye sormuştum ama bir de şu kola takılan bir şey varmış o da önlüyormuş
Doktorlarınız ne tavsiye ediyorlar

Hiç biri en güvenilir garanti değildir ama en güzeli yine de spiral biz hep prezervatif ile korunuyoruz hem maddi hem de yırtılma riski falan var şükür 13 yıldır sorun yadamadik ama artık spiral taktıracağım

Spiralden memnunum düzenli kontrol oluyorum. Senede 1 gel dedi doktor ama 5-6 ayda 1 gidiyorum ben.

Geçenlerde kondom mu spiral mi diye sormuştum ama bir de şu kola takılan bir şey varmış o da önlüyormuş
Doktorlarınız ne tavsiye ediyorlar
Ben ilk dogumumdan hemen sonra spiral taktırdım 10 sene kaldı hiçbir sorun yaşamadım.cıkartırdım hamile kalıp 2.doğumumdan sonra tekrar hemen takırdım 5 yıldır duruyor yine sorunsuz hamdolsun beni %100 koruyor spiral(kondom ve geri çekilme fln asla bana göre değil bu konuda eşime asla güvenemem🤭)hem bedava hem yüksek koruma oranı tavsiye ederim

Spıral yogun adet oldugum için doktorum takmadı. Son bebegımde hapla hamıle kaldım. Unutmadım saatlık içtim ama doktorum koruması yuzde 70 80 oranı senın hormonlara etkı etmemiş dedı.
En guzlı kondom hemde temız vala hıc bı yanımız batmıyo. 😂😂

Spıral yogun adet oldugum için doktorum takmadı. Son bebegımde hapla hamıle kaldım. Unutmadım saatlık içtim ama doktorum koruması yuzde 70 80 oranı senın hormonlara etkı etmemiş dedı.
En guzlı kondom hemde temız vala hıc bı yanımız batmıyo. 😂😂
Prezervatif üzeri ella ile hamile kalan ben, şuan şaşırdım😂
Ona da o kadar güvenmeyin, gözle görülmeyen hissedilemeyecek kadar iğne delikli bir üretim hatası gelip sizi bulabiliyor😂

X