Aile Planlaması En güvenilir korunma yolları

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Hadiordn

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2020
111
69
Bayanlar merhaba en güvenilir. korunma yöntemleri. Nelerdir??2 tane çocugum var Allah olmayanlara versin inşallah ama,hamile kalmaktan korkuyorum. igneyi. ve, derialti implant. kullanan varmi? prezervatif. kullanmak istemiyor eşim yazim hatam olabilir. kusura bakmayın.

Bayanlar merhaba en güvenilir. korunma yöntemleri. Nelerdir??2 tane çocugum var Allah olmayanlara versin inşallah ama,hamile kalmaktan korkuyorum. igneyi. ve, derialti implant. kullanan varmi? prezervatif. kullanmak istemiyor eşim sizler neler kullanıyorsunuz. yazim hatam olabilir. kusura bakmayın.
Arkadaşım bence sen bu konuyu başka bir bolum altına yaz. Tüp bebek başlığının altına actigin için seni tatmin edecek bir cevap bulamayabilirsin. Zira kimimiz yıllardır kimimiz aylardır korunma yöntemlerinden bihaberiz 🙂

Bayanlar merhaba en güvenilir. korunma yöntemleri. Nelerdir??2 tane çocugum var Allah olmayanlara versin inşallah ama,hamile kalmaktan korkuyorum. igneyi. ve, derialti implant. kullanan varmi? prezervatif. kullanmak istemiyor eşim sizler neler kullanıyorsunuz. yazim hatam olabilir. kusura bakmayın.

Size bende birşey sorabilir miyim 1 haziranda sürtünme yolu ile birşeyler yaşadım partnerim korunmuştu 15 Haziranda regl oldum bir de 14 temmuzda oldum 4 adet test yaptım hepsi negatif çıktı hamile olma ihtimalim var mı sizce?

Size bende birşey sorabilir miyim 1 haziranda sürtünme yolu ile birşeyler yaşadım partnerim korunmuştu 15 Haziranda regl oldum bir de 14 temmuzda oldum 4 adet test yaptım hepsi negatif çıktı hamile olma ihtimalim var mı sizce?
Bencede kesin hamilesin sen durum vahim :KK71:

Bende nişanliyken yaşamiştim korktum ama bişey olmadi teste güvenin

Ama. Dini nikahliydim zinaya karşiyim

Arkadaşım bence sen bu konuyu başka bir bolum altına yaz. Tüp bebek başlığının altına actigin için seni tatmin edecek bir cevap bulamayabilirsin. Zira kimimiz yıllardır kimimiz aylardır korunma yöntemlerinden bihaberiz 🙂
Çoook özür dilerim herkezden çok farkinda değilim inşallah Allah isteyen herkese versin özür dilerim 🙏

X