En erken gebelik cinsiyet tahmini

merhabalar burda 8 haftalik ultrason görüntüsü bebeğimin cinsiyetini cok merak ediyorum sizin bi tahmininiz olur mu acaba bilgili anneler bi tahminde bulunsaniz bu görüntüden simdiden teşekkür ediyorum ☺️🥰

Eki Görüntüle 3441619
merhabalar burda 8 haftalik ultrason görüntüsü bebeğimin cinsiyetini cok merak ediyorum sizin bi tahmininiz olur mu acaba bilgili anneler bi tahminde bulunsaniz bu görüntüden simdiden teşekkür ediyorum 🥰☺️
Kese şekline göre tahmin yapıldığında kese daire yuvarlak olduğu için muhtemelen erkektir diye düşünüyorum ama uzman değiliz tabi sağlıkla sıhhatle gelsin inşallah 🫶🏻

Kızlar sizden ricam yorumlar misiniz 🥲❤️❤️❤️

Eklentiler

• CE374364-7892-4AE4-916A-2CB65FCEFCBD.jpeg
    CE374364-7892-4AE4-916A-2CB65FCEFCBD.jpeg
    92,7 KB · Görüntüleme: 26
merhabalar burda 8 haftalik ultrason görüntüsü bebeğimin cinsiyetini cok merak ediyorum sizin bi tahmininiz olur mu acaba bilgili anneler bi tahminde bulunsaniz bu görüntüden simdiden teşekkür ediyorum ☺️🥰

Eki Görüntüle 3441619
merhabalar burda 8 haftalik ultrason görüntüsü bebeğimin cinsiyetini cok merak ediyorum sizin bi tahmininiz olur mu acaba bilgili anneler bi tahminde bulunsaniz bu görüntüden simdiden teşekkür ediyorum 🥰☺️
Öncelikle hayırlı uğurlu olsun. Kesesi böyle top gibi yuvarlak olanlara kız tahmininde bulunuyorlar genelde. Mesela bizimki uzunlamasına, fasulye gibiydi her gören erkek dedi, hakikaten de erkek çıktı :) 11+5'te öğrenmiştik hemen, erkek çocuk daha erken belli oluyor gerçekten ☺️

Eklentiler

• IMG_5325.jpeg
    IMG_5325.jpeg
    160,7 KB · Görüntüleme: 22
  • IMG_5323.jpeg
    IMG_5323.jpeg
    139,2 KB · Görüntüleme: 20
  • IMG_5324.jpeg
    IMG_5324.jpeg
    150,5 KB · Görüntüleme: 24
Bana ham

Eki Görüntüle 3441619
Bana yasini ve en son ateninin baslangicini yaz cinsiyetini soyliyeyim

Merhaba! Kulube yeni katıldım 12+3 haftalığa ait foto doktor kız gibi duruyor dedi ama net değil bakarsanız sevinirim

Eklentiler

• IMG_9672.jpeg
    IMG_9672.jpeg
    110,5 KB · Görüntüleme: 19

Eki Görüntüle 3441619
bence de erken ama kız olma ihtimali gördüm gibi azıcık, yine de kesin diyemem zaman içinde tekrar paylaşın bakalım

X