en çok kimi özlediniz?şuan hayatımızda olmayan özlediğiniz kim var?mesajınız varmı?

3,5 ay önce kaybettiğim babamı ve canım egemi çok özledim

vaaaaarrrrr ....:1closedeyes: ben birileriniiiiii çooook özledim ve çoook seviyorum ...:1hug:

ben dedemi özledim yaaa.allah rahmet etsin hayatta çok çekti yatalaktı.
ama inşallah şimdi mutludur.allah mekanını cennet etsin...

Ben de en çok bitanemi özledim, gerçi daha 4 gün önce yanyanaydık ama insan özlüyor işte el mahkum:KK43: Az kaldı bitanem 3,5 ay sonra evli olcaz ömür boyu yan yanayken özleriz birbirimizi:)

Ben en çok babamı özledim. 6 yıl oldu onu kaybedeli ama hergeçen gün
daha da hissediyorum yokluğunu.......
:1no2:

sadece şu anda değil her zaman özlediğim tek kişi ablam. mekanı cennet olsun... bir kere daha sarılmak isterdim...onu çok sevdiğimi söylerdim ve sımsıkı sarılırdım...

Annemi babami kardesimi abimi ve yengemi cok ozluyorum.Hepsi Turkiyede ve senede bir kere gorebiliyorum sadece.Cok zor bu hasretlik.Of of canlari sagolsun ben yine dayanirimda cok zorlaniyorum Allahim.senağlamasenağlamasenağlama

bende 11 şubatta 4 yıla giren kardeşimi özledim.canım mekanın cennet olsun.seni çoook seviyoooooorummmm.
bide tabi canım babamı 10 yıldır bizden uzakta canım babam allah nur içinde yatırsın.
sizleri okadar çok özledimki özlemim içimde dağ gibi.hasretim hergün biraz daha büyüyor
özlemim katbe kat artıyor..offff çok zor :çok üzgünüm:

Özledim Ama Şuan Hayatımda Olsa Beni Hayattan bezdiriceni Bildiğim birini Özledim_! tatlicadiarzu

ilk sevdiğim tek sevdiğim onu çok özledim yaptıkalrına rağmen sevgisini azaltamıyorum içimde Allah ım bana güç ver:çok üzgünüm:

rahmetli annemi özledim.ALLAH mekanını cennet eylesin.

ona mesajım : artık kontrol eden birisi olmadığındanmıdır bilmem.sen gittiğinden beri istediğin gibi hep atlet giyiyorum anne.
seni çok özledim bu tarif edilmez.
seni o kadar hırpalayan yinede toz kondurmadığın eşin kırkın çıkmadan başkasını buldu.o maydonozlar bozuldu diye senin döven adam şimdi yeni eşine cam siliyor
anne sen gittin biz bittik dağıldık.

ne onunla ne onsuz yapabildiğim biricik kocamı çok özledim Şeniz
115 günüdür yurt dışında bende gidicem ama bazı prosedürlerin olmasını bekliyoruz bakalım senağlama

bende 1 sene önce kaybettiğim babamı çok özlüyorum senin değerini geç anladım baba seni çok seviyorum allah seni nurlar içinde yatırsın inşallah

X