emzirmiş yada emziren anneler göğüsler ne durumda?

muslukum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2008
308
0
emzirdiğimiz için göğüslermiz oldukça büyüdü, aynada baktım da geçen gün hafiften sarkmış gibi acaba emzirme dönemi bittikten sonra göğüslerimiz ne durumda olacak? umarım çok da sarkmalar olmaz

yok olmuyor merak etme
sanılanın aksine emzirmek göğüsleri daha dik tutar
tabii ilk hali gibi olmayacak ama daha uzun yıllar formunu kaybetmeyecek
emin ol...

hahahahahha içler acısıııııııııı ben bekarken sütyen takmazdım o kadar dikti kücükde dğildi acıkcası bayılırdım kendi memeişlerime ... ama benim bayıldığım gibi demkki oğlumda çok bayıldıki memelerime 18 ayda pörsüttü......... şuanki durumu içler acısı felaket çok saktılar ama kafaya koydum esnetik yaptıracam insan kendine güven gidiyor...şuan hemileyim onun etksi ile eski süper hallerine döndüler ama emdikden sonra ne olur az çok tahmin edebiliyorum...
tabi bu yazdıkalrım herkez için gecerli değil benim durumum boyle

walla emzırmeden oncede buyuk goguslerım vardı sımdı emzırıyorum halını sız dusunun artık yere bakıyorlar cok uzuluyorum emzırme donemı bıttıkten sonra gogus estetıgı yaptıracagım

Ya evet küçük göğüslerde bir şey olmuyor ama nedense büyük göğüslerde böyle sorun oluyor. Aman şu an emsin de diyorum başka bişey düşünmüyorum ama bazen gözüml takılmıyor değil. Eskisi gibi değiller yaaa

valla hamıle kalmadan benım kuçucuk goğuslerım vardı. Hamileliğmde devasal boyuta ulaştılar. beden 100 oldu. kuçulmeye de nıyetlerı yok gıbı sarktılar iiice. ben bıle gordukçe ınanamıyorum bu gogusler benım mı diye..:)(

benimkilerde küçüktü hamile kalınca çok güzel olmuştu.. ben sadece 2,5 ay emzirebildim süt gitti benimkiler eski haline döndü ama sanki biraz dahada küçüldü sarktı gibi.. ((((

Hehehehe kociş diyor ki eskiden çocuk erişsin diye altına yastık koyardın şimdi yastığa bile gerek kalmadı onlar çocuğa erişti diyo :) Ama tabii abartıyo ben gene yastık koyuyorum :)))

ahh aahh benim evlenmeden önce çok güzeldi göğüslerim evlendikten sonra kilo alınca onlarda büyüdüler hamile kalınca biraz daha büyüdüler emzirirken dahada büyüdüler biraz daha büyürlerse patlarlar heralde emzirmebittikten sonra eski haline döner inşallah ne kadar sürede dönüyo acaba??bende ablamla dalga geçerdim sen kalkma memeni beşiğie at emer derdimkaydirigubbakcemile3gülme komşuna gelir başına diye boşa dememişler...

kızlar aynen süt doluyken balon gibiydiler, süt azaldı bi sönüklük oldu, valla aranızda ciddi ciddi estetik düşünenler var.ne zor kızlar işimiz

benimkilerde sarktıııııııı
ama sonradan topluyo diyorlar

göğüsler cok kötü durumda
bizimm köydeki şişko ebelere benziyorum artık:1shok:
eski haline dönseler bile
evlenmeden önceki duruma dönebileceklerini hiç zannetmiyorum

bende oldukça büyük göğüsleresahiptim hep rahatsızlık duyardım şluan sarkma felan yok ama daha da büyüdüler hele süt de olunca valla bol bol giyiniyorum artık nadide sultan gbi gezinmek istemiyorum ortalarda:))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…