Emzirirken Gögüs Ucu Yarığı ve Domuz Yagı

Ay allah razı olsun inş banada şifa olur çok sağol
İnşaallah ama her gün birini denemeyin, mesela tahin yağını iki üç gün deneyin önce, sonra başka yönteme geçin.
Sarı kantaron yağı da aklınızda olsun. Tahin yağını emzirirken silmenize gerek yok bu arada.
Birde süt kaymağı ve tereyağı da işe yarar.
Artık deneyip bulacaksınız size iyi geleni.

krem surdukten sonra gogus ucuna takilan silikonu takmayi denediniz mi. krem o sekilde daha etkili oluyor. iflah olmaz yaralarimi o sekilde ve sagarak iyilestirmistim. emzirmeyi.sevmiyordum.sirf o sebeple. bebeginizi yanlis emziriyor olabilir misiniz bir de. bunlara baktiniz mi.

Çok sağolun tşk ederim 3gün arayla denerim sağolun

Vallahi millet ne saniyor bilmiyorum. Ben kokusundan marketteki buzdolabinin yanina yaklasamiyorum.

Biraz abartmiyormusun? Nasil bir magazaya gidiyorsun da et kokusu aliyorsun? Hepsi paketli değilmi?

Bana sorarsan kuzu eti kokusu mesela ayni şekilde berbat.

Hani bircok insan yiyor domuz etini. Ben salam ve hamburger yemekte bir sakinca görmüyorum. Insanlarin yediklerini bu kadar yermeye gerek yok.

Bebeğimi yatarak emziriyorum doğdugundan beri o slikon şey kalkan bende 4 adet var onlarla toplandı biraz zaten cnn

Bebeğimi yatarak emziriyorum doğdugundan beri o slikon şey kalkan bende 4 adet var onlarla toplandı biraz zaten cnn
kremi de onlarla sürün. benim dedigim kalkan degil. hani su gogus ucu kucuk olanlar icin olan var ya. onunla gogus kalkani karistiriliyor hep. o kalkandan da aldim o bana iyi gelmedi. su ucuz olanlari ise yaradi. kremi surup onlari taktim. krem daha cok etki etti kuyafete bulasmadigi ve nefes alabildigi icn

Cnm avent in aldım hava alan gögüs kalkanı senin dediği ucu emzirme için uclu olanmı

Kalkan dediklerimiz silikon göğüs ucu mu?
Ben gümüş göğüs kapağı kullandım ilk 5 ay
Hiç yara olmadı çok şükür.
Ben de yatarak emziriyorum bebisi
Ilk zamanlar bir göğsümü emerken diğerini açıp sütünü sürüp havalandiririm iyice kuruyunca gumuslerimi kapatırdım
Yani gümüş kapak+anne sutu+havalandırma ile hiç yara olmadım çok şükür
Hatta oğlum pamukcuk da olmadı, bunu da gümüşlere bagliyorum

Fiyatı biraz fazla ama şu zamana kadar onun 10 mislini harcamışsınızdır şifa bulmak için

Geçmiş olsun allah acil şifa versin

Her türlü kreme ve tedaviye rağmen yarıklar geçmiyor ve acınız azalmıyorsa emzirmeyi kesmenizi tavsiye ederim.
2 yaşına kadar ille de emzireceğim diye direnmeyi anlamlı bulmuyorum.
6 aydan sonra ek gıdaya geçiş yapıldığında bebek zaten sadece anne sütüne muhtaç değil.
Kendi sağlığınıza zarar vererek evladınızı
'sağlıklı beslemeye çalışmanız' hem mantıklı değil,hem de psikolojik açıdan doğru değil.

Ayva çekirdeğini ben de öneririm.
Yeğenim yeni doğum yaptı,göğüs uçlarına gümüş kapak kullandı onu da bir araştırın isterseniz.
Domuz yağına yorum yapmaya gerek duymuyorum haramla şifa aranmaz çünkü.

Gümüş kapak değilde aventin hava alan gögüs kalkanları oluyor ya tanesi 80 tl ondan aldım valla eczaneden

Gümüş kapak değilde aventin hava alan gögüs kalkanları oluyor ya tanesi 80 tl ondan aldım valla eczaneden

Silverstar var 300 lira fiyatı ama ben yerli bir markadan 195liraya aldım zaten saf gümüş bir fark yok
Şimdi ebebek de üretmiş
Bir bakın mutlaka
Her şeyi geçtim pancar gibi yanan meme ucuna metalin serinliği çok iyi geliyor
Yukarıda bahsedilenleri yaparken bir yandan da gümüşleri kullanabilirsiniz
Kıyafetinizle temasını da keser

Cnm avent in aldım hava alan gögüs kalkanı senin dediği ucu emzirme için uclu olanmı
aventi ben de aldim. hem de o parasizlikta ne para vermism ona. hic ise yaramadi. eczanelerde falan da olan emzirme ucu evet. wee babynin falan var hani. silikon gogus ucu diye geciyor galiba ismi. kremi sur yatmadan. surer surmez bunu tak sabaha kadar. beni iyilestiren bu oldu. krem daha guzel etki ediyor bunun sayesinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…