Emziren anneler bi bakar misiniz?

Canim bebeğin çok küçük değil mi az yyiyince sut de azaliyo bildiğim kadariyla senin öyle olmuyo mu? Soğan suyu hakkında da bi fikrim yok hic denemedim denemem de onu ya;(((

Canim bebeğin çok küçük değil mi az yyiyince sut de azaliyo bildiğim kadariyla senin öyle olmuyo mu? Soğan suyu hakkında da bi fikrim yok hic denemedim denemem de onu ya;(((
Valla kuzum azalma olmadi sutumde zaten 5te 5 diyetinde hic ac kalinmio ewet kucuk daha iki bucuk aylik olduk vermk istiorum kilolarimi ve veriorum bu gun dietin 3,gunu tartilmadim 5, gunun sonunda bilgi veririm tekrar sogan suyunuda fasla olmamak kaydiyla iciorum valla yag yakio hem sogan bolda sut yaptigi solenio ne kadr dogru orasimi tam bilmiorm ama bende bebegimde gayet iyiyiz

Anliyorum seni ben de kilo vermek istiyorum sana iyi gelirse soğan suyu ben de denerim bi :))

benim bebeğim de bugün 15 günlük oldu.3 gündür leslie sansone ile walk at home yapıyorum, yediklerime dikkat ediyorum.İnşallah veririz ya.. daha önce de leslie ile 18 kilo vermiştim. İnşallah gene başarırım

Nasil yapabiliyosun yeni doğum yaptiysan sana zarari olmasin?? Bence biraz bekle iyiles iyice sorun cikmasin ama doktorun sakincasi yok dediyse inş tz zamanda kilolar gider diyeyim o zaman:)

Abur cubur yemedim. Hergün evde yemegimi yaptim saglikli beslendim. Haftada birkac gün tempolu bir saat yürüdüm. Ödül olarak muhallebi yerdim tatli istegim olunca. Ama onun disinda hep evde yedim yani. Saglikli yemekler pisirdim yagini tuzunu az koydum. Üc bucuk ayda eski kiloma ulastim. 20 kilo almistim.
Arti olarak hamur zaten yemedim yapip veren olsa belki yerdim.
benim zayiflama sebebim her isi kendi yapmam ve dinlenememem diyorum. Yalniz olmak da insani zayiflatiyor.
Ama sütüm kizima cok yaradi masallah, alti ay sirf anne sütü aldi.
Hergün sekersiz rezene ictim, haftada bir yesil mercimek yedim. sekerli icecek icmedim. Bu sekilde verdim.
Böyle yapip da veremeyen olmaz gibime geliyor.

masallah kiz sana bende 20 kilo aldim hamileligimde 5 aylik oldu kizim 76 kiloydum dogumdan ciktim 68 kiloydum suandada 58.8 bende yesil cay kullaniorum simdi yuruyusese basladim gedefime cok az kaldi ve cok mutlu hissediorum kendimi mukemmel bi duygu buuuuuuu siz kac aylik oldunuz kız sen hepisini vermssin masallah bebisinede sanada

simdi yeniden hamileyim, dört ay oldu iste 53 54 falan olmusumdur. Ama ben son aylarda cok kilo aliyorum. Ilk üc ay veriyorum. Umarim bunda da öyle olur. Dogumda 10 kilo gitti zaten, kalan on kilo da üc ayda falan gitmisti.
Bu hamileligimne neler olacak bilmiyorum ama ben ayda bes kilo alan bir insanim hamilelikte. Ama hemen gitmesi o kilonun saglikli oldugunu gösteriyor.
Bakalim. Balon gibi sisecegim yine. Sonra da karina bir estetik yaptik mi bitti bu is

Ay ben şokkjjjj kız durdurak bilmiyorduuu alıyordu kilolari doğuruyordu cocuhları ve gene zayıfliyordu hakkinda hayrlisi olsunnnnn kız bune hızzz valla ben bi cocuk daha kaldiramam sana masallaaaaaaaaahhh ama bendede ole oldu ilk 3 4 ay kilo alimm pek olmadi son zamnlarda hizla almisdm ama veremiycm die cok korktum Allahdan gidio bebisin saglikli olsun sen simdi kiloyu der tetme

Keşke bende verebılırsem doğum sonrası sadece 5 kılo gıttı.. Neredeyse 4aylık oluyoz ve hıç kılom eksılmıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…