Emzik Ve Önemi

hadi canım gözün aydın diyelim umarım bırakması seni bu kadar uğraştırmaz benim büyük oğlum 4 yaşında bıraktııı

valla büyük kolaylık gülşahçım bebeğin olunca böyle düşünmeyeceksinnnn kaynat ver cnmmm ...benimki elini felaket emmeye başladı parmaklarının 4 ünü birden sokuyor damağını kanattı geçen gün yaa

emme isteği bebekte var olan bi ihtiyaç bişekilde bunu karşılamalı, bebekliğinde yeterince bu ihtiyaç yeterince karşılanmazsa ilerde parmak emme, uykuda damak emme gibi problemler yaratabiliyor

Şimdiki emzikler kapaklı, mikroba karşı ama sık sık kaynatmak da gerek tabii. Bıraktırmaya gelince ablam yeğenime 2,5 yaşında hala bıraktıramayınca emzikleri makasla kesmiş. Yeğenim de tutturmuş yenisini isterim diye. Birlikte mağazadan almışlar, ablam paket yaptırmış emziği, eve gelince gizlice açıp yine parçalamış makasla ucunu. Tekrar paket yapmış. Yeğenim açınca bakmış bu da diğerleri gibi çaresiz kabullenmiş bırakmış.

senın oglunda aynı benım gıbıymıs ben emzık manyagıyım hatırlıyorum 7 yasında kadar elımde agzımda hıc bırakmıyodum ılkoluka basladım cebımde gıdıp gelıyordumbana ne yapsalar bırakmıyordum sonra bırgun...
adıle nasıtın uykudan once programı vardı adıle teyzecım basladı saymaya ısımlerı benım ısmımıde saydı kalk bakıyım cıkar onu agzından at sobaya ben attım atıs o atıs bıdahada almadım ama suan emzık koleksıyonum var abartmıyorum belkı 100 tane vardır bebısıme hergun bırını verıcem:1hug:

Çok hoşş! Adile Naşit'i de anmış olduk burdan, mekanı cennet olsun. Uykudan Önce bittikten sonra hala uyanıksam suçluluk duyardım ben, çok geç olmuş gibi.

çok hoştu canımm, valla sana bişey söyleyim mi ben de emzik manyağıyım ama emzik emen bebeklere hasta oluyorum o kadar hoşuma gidiyor ki, o yüzden oğlum uzun süre emdi, bakalım bu küçük prens emecek mi, allahım 40 gün kaldı, şafak 40

Ya emzik konusunda annelere bir sorum olacak, bende bir tane emzik ve ne olur ne olmaz diye bir biberon alayım diyorum. Biberon konusunda karar verdim Dr.Browns alacağım ama emzik ne almalıyım bilmiyorum çok farkedermi?

valla ben markalı aldım almadı bile ağzına yani bebeketen bebeğe değişiyo sanırım.benimki öylesine aldığım silikonlu bir emzik vardı onu kullanıyo.3 ay doldursun onu atıcam ve aynısından alıcamm

Kizlar benim kizim suan 2 bucuk yaisnda.Bir ara memeyi biraktik ama hatirlamiyorum nasil birkatirmistim
Disleri biberondan dolayi cürüyünce biberondansa meme daha iyidir dedim ve memeyi verdim agzina biberonu aldim.Simdi memeyi nasil birakacak bilemiyorum.Aksilik simdi hem biberon hem memekullaniyor.Memeyi biberonsuz biberonuda memesiz almiyor.Memesi agzinda biberonunada sarilip öle uyuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…