emzik kullanıyormusunuzz

ben 1 haftalıkken başladım emziğe.nuk kauçuk damaklı sapsız kullanıyorum (hatta benim kız aynı markanın saplısını sevmio böyle de tuhaf bi durum var:)emziği de bana dr umuz önerdi emme refleksi çok güçlü dedi. ayrıca bizde emzik bağımlılık falan da yapmadı hele bi karnı aç olsun ya da inadı tutsun ağzında tutuyo mu acaba...ama dışarıya çıkarken çantama ilk attığım şeylerin başında gelio kesinlikle hayatımı kurtarıo bu anlamda eğer bebek kabul ediyosa şiddetle tavsiye ederim.ayrıca hangimizin damak yapısı bozuk Allah aşkına ya... bide ben de hiç emzik yüzünden memeyi reddeden bebek duymadım...

bende chicconun damla kauççuk olanını kullanıyorum .. ben kızımın ablalarınada kullandım 1 yaşında bıraktırdım emziği ..sadece uyuyacağı zaman veriyorum o yüzden çabuk bırakıyolardı .. elif naza da öyle yapmayı düşünüyorum.. gerçi hala atıyo emziği ağzından ama olsun alısır nasılsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…