Emriyo kalitesi

Birbaska28

Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2022
69
13
33
Merhaba arkadaşlar yumurta toplama sonrasında 6 toplandı 6 olgun çıktı 4 döllendi.
3.güne 3 tane 5 7 8 hücreli kaldı.
5. Gün 2bb ve örblast tam nasıl anlamadığım bir kalitede yumurta kaldı. 3. Gün gelişim iyiyken 5. Güne neden gitmemiş olabilir.
Emriyolog başarı şansı var dedi. Doktor imkanın varsa yeniden toplama yapmayı uygun gördü. Arada kaldım. Bu kalite de olup olumlumolan var mı ?

Dün burada bir arkadaşın 2ba ile hamile kalıp kızı olduğunu okudum.Nasibi varsa olur zaten,yoksa 5aa transferde tutmayınca tutmuyor

Merhaba arkadaşlar yumurta toplama sonrasında 6 toplandı 6 olgun çıktı 4 döllendi.
5. Gün 2bb ve örblast tam nasıl anlamadığım bir kalitede yumurta kaldı. 3. Gün gelişim iyiyken 5. Güne neden gitmemiş olabilir.
Emriyolog başarı şansı var dedi. Doktor imkanın varsa yeniden toplama yapmayı uygun gördü. Arada kaldım. Bu kalite de olup olumlumolan var mı ?
Ben embriyo kalitesine çok takılmamanızı tavsiye ediyorum benim 6 embriyom donduruldu 3 tane 5AA 1 tanede 3AA kalite transfer edildi hepsi çok iyi kalite sonuç negatif şimdi tekrar 4AB ve 3AA transfer oldum sonuç bekliyorum ama sevinebiliyormuyum hayır çünkü embriyo görüntüsü kalitesi nekadar iyi olsada sağlıklı değilse tutunmaz burda embriyo kalitesinden ziyade sağlıklı olması önemli o yüzden hiç moralinizi bozmayın ben bu formda 3bb 3cc 2bb ile hamile kalan çok okudum tecrübeyle sabit kalitesi çok iyi olupta tutmayan da ben varım nasip varsa sağlıklıysa tutuyor ama şöylede bir gerçek var gittiğimiz tüp bebek uzmanları oldukça bilgi ve tecrübe sahibi doktorunuza güvenin size tavsiye ettiği yada şöyle yapsak daha iyi olur dediği şeydeyden korkmayın biz kendimizi onlara bırakıyoruz bu Tedavide olumlu sonuç alma bilmenin en birincil yolu doktorunuza güven bence umarım her şey gönlünüzce olur sağlıkla evlatlarınıza kavuşursunuz 🌸

Merhaba sonucunuz ne oldu acaba? Benim de iki adet 2bb embriyom çıktı. Embriyolog kaliteleri iyi dediler. Ama internetten okuduğum kadarı ile düşük kaliteliymis 😔

Henüz transfer olmadım şu an transfer aşamasındayım. Emriyolog orta kalite dedi.
İnternet'e ben de çok olumsuz yazı okudum ama hamile kalan da çok duydum.
Az yumurtam çıkıyor denemekten başka şansım yok malesef inşallah bize hamileliği getirir. 🫠
Sizin kaç yumurta toplanmıştı

X