Göz Makyajı emily kalem hakkında yardım kızler

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
bunu bende merak etim bu diyorum çünkü makyaj kalemtraşımı kaybettim bu akşam normal kalemtraş aldım ama denemedim zarar vermez umarım

bende de vardı bu kalemden memnundum açıkcası. geçenlerde ucu azaldı açıyım dedim kırıldı kırıla kırıla kalem bitti çok sinir oldum valla diğer renkleri nasıl bilmiyorum ama siyahı berbat.

ben de emılynın kırmızı dudak kalemını kullanıyorum cok kalıcı menunun ama topaklanma yapıyodu flormar denıyorum sımdı de bakalım

mavısı ve yesılı var cok guzel ama kırılma sorunu bende yasıyorum olsun yınede bıtınce aldım tekrar cok kolaysuruluyo bırde yenı kesfettım davas yazıyo kalemın ustunde sımlı mavı pembe grı aldım cok guzel yumusak ve sımlı super duruyo bulursanız kacırmayın.....

kızlar ya kırılıyo emıly bı sure sonra demıssınız goz kalemlerınden mı bahsedıyosunuz ben dudak sadece dudak kalemını kullanıyorum da hıc ole bı sorunum olmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…