Göz Makyajı emily kalem hakkında yardım kızler

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Ben bir marketten aldım ucuz görünce, bir tane aldım önce, hoşuma gitti bi problem yaşamadım. Sonra tekrar gidip birkaç renk daha aldım. Ama kırılma gibi bir sorunla karşılaşmadım. Çok sıcak ortamlarda yanımda taşımaya korkuyorum makyaj malzemelerimi, belki de bu yüzdendir.kaydirigubbakcemile2

kızlar size şöle bişi diyim emilyy kalemleri diğer kalemlerden biraz farklı onu normal açacakla açamassın kozmetik açacakları var onlarla açılır anca ben kullanıorum çokta memnunum

makyaj kalemleri için özel kalemtraş kullanıyorsunuz değil mi? bende 7 - 8 tane var bir tanesinde bile sorun yaşamadım. ki ben ince çekerim o yüzden sık sık ucunu sivriltirim. bilemiyorum...

hepsi aynı olmuyo ya benimde siyah olan hemen kırılıyo ama nerdeyse bütün renkleri war diğerlerinde olmadı bu sorun şimdilik

rezalet bir kalem bence.kuru gözlerde zaten pek çok şey dağılma falan yapmaz ama kaç kişinin gözü bir gram yağ içermiyorki?? bunun gibi on tane kalem almaktansa 1 tane adam gibi kaliteli şeyler almayı yeğleyenlerdenim ben

ben golden rose kullanıodum bundan evvel kalemi belli bi süre kullandıkça ucu bi acaip olmaya başladı gözüme süremez oldum.Sonra flormarın ultra black die bi kalemini aldım ve çok memnunum kolayca sürebiliorum yumuşacık.Emilyide bi arkadaşım önerdi bende 2renk alıp denemk istedim mavi yeşil renklerde aldım memnunum ...

bende emily kalem kullanıyorum bazen oluyoki 2.açmada kalem bitiyo kırıla kırıla hiçbşey kalmıyor kalemtraşımı değiştrdim son zamanlarda kırılma olmadı aldığım yerdeki bayan açmadan önce buzdolabında 2saat bekletirsen kırılmaz demişti

Bende siya kullanıyorum özel kalem traşıyla açıyorum hiç kırılmadı birde kirpik dibine sürüyorum kesinlikle akma da olmadı beğendim bende ..

Emily kalemler çok güzel gerçekten. Fiyatı da çok uygun. Açmadan önce buzdolabında bekletilirse daha kolay açılır.

emily nin kalemleri çok yumuşak uçlu olduğu için özelllikle de yazın sıcakta çok çabuk kırılma yapıo ama sürümü çok güzelll ve kolay

kızlar bende emily kalem kullanıyorum ama benim derdim şu kalemin ucu cabuk bittiği için acıyorum içi kırık cıkıyor yada kalem trasla acılmıyor siz nasıl kullanıyorsunuz bu kalemleri ben 2 kere acınca bitiyor kalem yardım edin bana kızlar yaaa

(konuyu iki kere actım ama diğerine yanlış yere acmışım sorun olmaz umarım:Saruboceq:)

hayatım sadece siyah göz kalemi bu şekilde o yüzden siyahını tavsiye etmiyorum.. fakat dier renkleri harika ve kesinlikle böle bi sorun yok onlarda emilly siyahını kullanma sier renklerini dene pişman olmazsın opuyorumnanaktan

bende emily kalem kullanıyorum ve hemen hemen bütün renkleri bende mevcut çokta memnunum ben.çok güzel bi kalem.

bende yeni aldım çok beğendim hiç akmıyor. açmakta bende sorun yaşıyordum birde buzdolabına koyup deniyeyim bakalım krılmadan açılcak mı:)

Ben emily'nin siyah kalemini kullanıyorum birkaç aydır. Yumuşak uçlu kalem ve gayet memnunum. Çok fazla açmadım; ama göz kalemleri için özel olan kalem tıraşla açınca hiç sorun yaşamadım. Acaba normal açacakla denemiş olabilir mi arkadaşlar? :)

X