Göz Makyajı emily kalem hakkında yardım kızler

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

ARKADASS

kocasının bebeği
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2008
656
1
kızlar bende emily kalem kullanıyorum ama benim derdim şu kalemin ucu cabuk bittiği için acıyorum içi kırık cıkıyor yada kalem trasla acılmıyor siz nasıl kullanıyorsunuz bu kalemleri ben 2 kere acınca bitiyor kalem yardım edin bana kızlar yaaa

(konuyu iki kere actım ama diğerine yanlış yere acmışım sorun olmaz umarım:Saruboceq:)

Canim ayni sorun bende de var..
Ben de Emillynin siyah kalemini kullaniyorum.. Fakat kalemtrasla acarken ucu hep kirik gibi oluyor..
Haliyle aca aca kalem hemen kücülüyor..
Acaba özel kalemtraslari var da bunlar icin, biz mi bilmiyoruz...

ben de kullanıyorum emily kalem ama aynı sorunu ben de yaşıyorum. acaba kalemler mi kalitesiz:)) sürekli ucu kırılıyo aç aç kalemtraş da simsiyah boyanıyo resmen.

bende yenı kullanmaya basladım emıly kalemı.suana kadar acmadım ama.acaba kalemlerın ıcındekı sıyah kısımmı kırık.kursun kalemlerımızde olurduya

kalemtraşın içinde kalanlar kalıyor yumuşak olduğu için bu sefer kalemi acmaya calıştığında acılmıyor iki kere acınca bitiyorkalem ne yapmak lazım bende anlamdım ki

a.s.arkadaşlar ben bir yerde okumuşdum kaş ve kirpik kalemlerini açmadan 1-2 saat önce buzdolabında bekletirseniz bakın nasıl kırılmadan açılcaklar:teytey::dance:

ben de kulanıyrum hiç böyle bişeyle karşılaşmadım doğrusu ama kelemin içinden kaynaklanıyo olabilir kırıksa hep kırılır kurşun kalemlerde olduğu gibi

çok çabuk kırılıyorlar malesef. ben buzlukta birkaç dakika bekletiyorum kalemtraşla açmadan önce daha iyi oluyor

kalemlerr çok yumuşak oldugu için biraz faazla açınca kırılıoo maalsef.buzlukta bekletin aazz bencede

Benim sorum bu kalem gözleri yakıyormu?Ve nasıl duruyor?tekrar tekrar sürmek gerekiyormu?? ben aldım fakat kötü bir süprizle karşılaştığım için kalemi yolda düşürdüm sizce düşürdüğüme değermiydi ve bu kalemlerin göz yakmaması için ne yapmalıyız ??

hiç öyle bi sorun yaşamadım
kırılması gibi yani...
buzluğa koyuyorum
bi 10 dakka kalıyor
ardından kalemtraşla aciyorum
bu yontemi keşfettim ben

gözümüü yakması gibi bi sorunum olmadı hiç.çok kolay sürülüo ve akmıo benim kullandıklarım renkli zaten siyahını denemedim hiç.çoğu siyah kalem içe çekince akıoo

Kızlar buzlukta bekletmek gerekiyormuş sanırım o sorun için..

Kızlar ben emily dahil hiç bir kalemimde kırılma sorunu yaşamadım. emily de hesaplı olmasına rağmen kullandığım bir çok marka kalemden çok daha kaliteli valla :) ben de bir kaç tane emily var hiç de kırılmadı. Ben avonun kalemtraşını kullanıyorum hem de 5 6 yıldır aynı kalemtraş hiç eskimedi. Eğer kozmetik için olan kalemtraşlar kullandıysanız onlar kırmıştır belki kalemi..

yha ben hiç kullanamdım nasıl kalitelimi fiyatı ne kadar ve benim gözlerim küçük ve renkli kalem almak istiyorm bana ne tafsiye edersiniz yardımcı olursanız sevinrimmm ?

evet bnde emily kullandm halada var=) yeşil ve mavisini eksik etmiorm onun dılında avonun açılıp kapanan renklerinden kullanıorm:)

rap_unzel emily kalemler 2tl falan en fazla

valla bende yapmıyorki gözlerim hassa sayılır.ayrıcaa bırda ünlü bi kozmetiktede varrr canım ama ucuzcularda satıyor aynı kalemiii

X