Emeralda 4444 Salati Tefriciyye

Emeralda001

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2013
323
18
34
Canim dua kardeslerim "Emeraldanin niyeti icin"niyet ederek dua ediyorsunuz.Dua kardesim olmayi kabul eden ve benim icin dua eden herkese cok tesekkur ederim. ALLAH hepinizin gönlune göre versin. AMIN!

7-10 gune bitiririz diye dusunuyorum.

Salati Tefriciyye 4444 kere okunmali,ne fazlasi nede eksi olmali o yuzden cok rica ediyorum bu mübarek selavati okurken sayilara cok dikkat edin.

Yine dua edicek herkese cok tesekkur ederim!

Okundukca ben güncellicem toplam sayini bura yazicam.Eger sizin icin zahmet degilse yazdiginiz zaman okunan sayinin uzerine okudugunuz sayini ekleyin.

Suan toplam sayi : 4444

OKUNDU!

Son düzenleme:
Emeralda,
Okudum. 10 tane gönderdim dileğin için, Allah'ım hayırlısıyla kabul buyursun inşallah.
İş yerinde olduğum için bu kadar okuyabildim.
Okursam gene yazarım inşallah...

Hayırlı cumalar.

5 tane okudum cnm allahım cümlemiiznde kalbindeki versin hayırlısıyla..

canım 150 tane okudum....4444 sayısı önemli olduğundan ;bence okunan sayıyı bildirirsen fazlalık olmaz....
yada herkes okuduğu sayıyı ekleyerek gitsin...

emeralda konu hayırlı olsun
bak hemen destekler gelmiş sana :)
inşallah okudukça yazarız Allahın izniyle

Evet ben de cok seviyorum bu smileyi Sen kendin için okumuyor musun?

Evet ben de cok seviyorum bu smileyi Sen kendin için okumuyor musun?
Durumu söyle anlatayim benim zamanim cok kisitli oldugu icin, ben kendim baska bir duayi okuyorum ve Salati Tefriciyyeyide okumak icin kendime dua kardesleri bulmaya karara geldim, hani tum dualari hemen bitirebiliyim diye, o zaman daha etkili
olur diye düsündüm.

1000 tane salaten tüncina duası okumakta iyimiş canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…