Tüp Bebek Merkezleri Embriyo Dondurmak için Hastane - Merkez Önerileriniz

zoethezoe

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2018
2
1
41
Merhaba Arkadaşlar,
Forumda tüp bebek ve embriyo dondurma ile ilgili pek çok konu başlığı var; fakat maalesef bu konuya çok yeni olan biri olarak başlamam gereken noktaya dair bir başlık bulamadım. İnternet arama sonuçları ise gerçek deneyimleri değil, reklamları gösteriyor, bunlara takılıp zaman kaybetmek istemiyorum. Gördüğüm kadarıyla aranızda konuyla ilgili pek çok deneyimli arkadaş var. Umarım hepinize sağlıklı bebekler nasip olur.
35 yaşında ve yeni evliyim. Embriyo dondurmak istiyorum. 2 aylığına İstanbul'dayım. Güvendiğiniz embriyo dondurma işlemi yapan merkez ya da hastaneleri paylaşabilirseniz çok sevinirim.
Şimdiden çok teşekkür ederim.

Medicalpark göztepedeki aynur erşahine gidebilirsiniz, fiyatı da tüp bebekle aynıymış ben sormuştum, ön görüşmesi ücretsiz pluyor zaten ama sizin görüşmede soracağınız en önemli soru dondurulan embriyoların çözülme esnasında bozulup bozulmayacağı, çünkü forumlarda okuduğum kadarıyla yumurta dondurmada en önemli sorun kullanmak istediğinizde bazı yumurtaların çözülme esnasında kullanamayacak hale gelmesi oluyor, kime giderseniz gidin ilk sorunuz bu olsun bence, hayırlısı olsun canım hakkında iyi araştır

Öneriniz ve uyarınız için çok teşekkür ederim. Benim için gerçekten çok yeni bir konu, bu tür yorumlar çok değerli. Sevgiler :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…