Embıryon erimiş dedi doktor. Kızlar acil cevap ne olur

Netamelii

Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2016
7
0
39
Merhaba hanımlar, sızınle bır sorunumu paylaşmak istiyorum. Allah kimsrnşn başına vermesin ama benim durumumu tecrube eden yada bılgısı olan lutfen benımle fıkırlerıni paylassın.
Adet duzensızlıgı olan bırıyım fakat beklenmedik anda hamıle oldugumu ogrendım. 3 hazırandaki ilk kontrolumde kan testıyle de kesınlestı ve kan degerım 1325ti. Keseyı de gorduk ve beklemeye basladık. 15hazırandaki ıkıncı kontrolde,kese bıraz daha buyumustu boyutları yapısı cok ıyı dedı doktor.fakat reglıme gore 6 haftalık olmam gerekırken ben 4 haftalıkmısım,gec dollenme olabılır endıselenme dedı doktor yınebekledık.
3.kontrolun sabahında (29hazıran) pembe renklı kanamam oldu ama cok az.(gunluk pedi bıle kırletmedı) tabı hemen kan tahlıllerı yapıldı temız cıktı. renklı dopplerde de bakıldı. Dusuk tehlıkesı var dedı. Bu arada kese bıraz daha buyumus (haftasına gore normal duzeyde),yolk sac olusmus oda olmasıgerektıgı gıbı,embıryoda goruldu fakat kalp atısı goremedık. (6+4 gunluk)
Doktorum herkeste farklı olabılıyor bayramdan sonra goruruz endıse etme dedı,bana ılac yazdı, kan ılacı,vıtamın ve Progestan. istırahat önerdı. Bende bayram suresınce wc ve yemek dısında yataktan kalkmadım.
Gectıgımız cumartesı unlu bi doktoru tanıyan yakınımızla konustuk bı gorusme ayarladı ve gıttık.
Daha once ultrasonda gordugum mınık mercımek Bebeğim gorunmedı. Bana bebegın erıyıp kayboldugunu soyledı. kese bombostu,bı yolk sac vardı.
Ilac aldıgın ıcın suan kanaman yok,bırakırsan kanamayla hepsını atıcaksın dedı. Saglıksızembıryoymus gelısememıs vucutta atmıs dedi.
Salı gunu her zamankı doktoruma gıdıcem ama cok endıselıyım.
Herkes hayırlısı buymus dıyor ama aklım almıyor. Nasıl kaybolur?
O kanamamda ıkı sabah surdu, zaten gun ıcınde de hıc gelmedı. Sabah ılk tuvaletımleazıcık pembe geldı,ıkıncı gun yıne azıcık kahverengi geldi.sonra zaten kesıldı.ılaclarımı da duzgun aldım.
Durumumu yasayan var mı? Benımlepaylaşırsanız sevinirim :KK43:

Canım öncelikle sakin olmaya çalış çok zor bir durum tahmin edebiliyorum ama ben ilk defa böyle bişey duydum yani embriyo erimesi nasıl bişeymiş ki? Google'dan da baktım embriyo erimesi yazınca hiçbir şey çıkmıyo açıkçası burda çok şey okudum bazı doktorlar bebeği göremiyo bazıları görebiliyo kürtaja gireceksin diyip girmeyen ve bebeği sağlıklı olan bir sürü insan var.. Kendi doktoruna git en kısa zamanda inşallah doktorun hatasıdır inşallah bi sorun yoktur dua et Allah büyük inşallah sağlıdır bebeğin

Bende ınternette hıc bırsey bulamadım konuyla ılgılı.. :KK43: geçmeyen saatler zulm bana. Doktor yanıldı demek ıstıyorum ama Ultrasonda bende goremedım. Resmen boşalmış içim. Kanama olmadan nereye gıder ki :KK43:

X