Embiriyo transferi sonrası belirtiler nelerdir

Çok geçmiş olsun geçirmiş olduğun kaza için rabbim beterinden korusun

Merhaba ben 05/11/2018 tarihinde transfer oldum ilk tüp bebek denemem belirti var mı ben hiçbir şey hissetmiyorum hangi belirtileri yaşadınız
Hayirli olsun. Hic belirti olmuyo sonlara dogru adet agrisina benzer agri oluyo. Hayirlisi. Bebisin inşallah senledir.yat dinlen. Evde ara ara gez. Benim ilk negatif oldu. Inşallah benim yasadigimi yasamazsin tutar canim.

Merhaba ben 05/11/2018 tarihinde transfer oldum ilk tüp bebek denemem belirti var mı ben hiçbir şey hissetmiyorum hangi belirtileri yaşadınız
Belirtiler hemen hemen 1 hafta sonra başlıyor. Bazılarında hiç belirti olmuyormuş kişiye göre değişiyor. Beslenmek dinlenmek ve hareketlere dikkat etmek çok önemli. Yavaş haraket etmek gerek.

Belirtiler hemen hemen 1 hafta sonra başlıyor. Bazılarında hiç belirti olmuyormuş kişiye göre değişiyor. Beslenmek dinlenmek ve hareketlere dikkat etmek çok önemli. Yavaş haraket etmek gerek.

Benşm 2 gündğr adet olacak ı gibi sayım ağrım var bellş.ağrısı kaçıncı ağrısı bacaklarım ağrıyor adet olacak diye korkuyorum test yapmaya gübü 14 kasum ama.adet.olma gübü 11 kasum

Benim de test ile adet ayni gündü. Negatif sonuclandi ilk denemem. Ve adet gec oldum. Ve suan halen devam 10 gun oldu bugün. Ilk defa boyle bisey oldu. 4 veya 5. Gun abdest alirdim. Transfer olumsuz oldu ya ondan mi böyle bilmiyorum

Çok merak ettim 2 Kasım transfer bugün 9 Kasım kan testi verdim 0.1 14 Kasım’a kadar çıkar mı değer açaba ‍
Çok erken bakmışsınız. Bugünde bakılan değer yükselebileceği gibi bugünde bakılan değer düşebilir de. Yanı erken bakılan testlerin hiç bir ehemmiyeti yoktur. Tecrübeyle bizzat sabittir. Üzülmeyin boşuna. Sabırla bekleyin

Şimdi hastaneden geldim acilde yaptırıyorum iğnemi doktor dedi transfer kaçıncı gün bende 9 dedim tutmuşsa kansa çıkar az da olsa dedi test yaptı yine 0.1 çıktı tutmamış dedi 14 Kasım’da yaptıracağım test bundan farklı çıkmaz dedi bugün 11 Kasım 2 gün kaldı Ümit’lerde bitti anlayacağın

Ayrıca doktora bugün adet olmam gerekiyor olmadık dedim iğnelerden olamışsındır 14 Kasım’da bırakınca olursun ama ümitlenme tutmamış dedi ama ben adet olmayınca az da olsa içinde umut vardı o da bitti

Arkadaşlar Allah evlat isteyen herkese nasip etsin , umarım herkes emeklerinin karşılığını alır.
Bu süreçlerden geçmiş bir kadın olarak şunu söyleyebilirim ; belirti aramayın. Bu gerçekten herkeste başka olan birşey. Bulantı filan ilk günler tamamen psikolojik yanı gerçek bulantı hamileliğin 7., 8. Haftası başlıyor. Benim adet belirtilerimin %100 aynisi vardı, durmadan tuvalete koştum geldi diye... bazılarında hiç belirti olmuyor . Sürekli belirti aramak insanı strese sokuyor , olacağı varsa da belki stres etkiliyor ve olumsuz sonuçlanıyor. Biliyorum çok zor ama sakin kalmaya çalışın.
Benim adet belirtilerim dışında farklı tek bir durumum vardı (hâlâ devam ediyor ) her gece kurulu saat gibi 2 ya da 3''te uyanıp, sabaha kadar uyuyamamak :/ ama herkeste başka.
Hepinize dua ediyorum, en kısa sürede olumlu haberlerinizi duyarız inşallah

Kızlar Dondurulmuş 3 adet embrıyodan 2 si transfer edildi 3 ü aynı yerde dondugu için 3 koycaklardı. Yok dedim. Oldu ki 3 u tuttu ne olacak. 1 tane embriyom bosa gitti. Eger bunlarda tutmazsa sıfırdan baslancak tedaviye Erkek faktoru bizim durum. Ama ilki 3. Gun embriyosu idi tutmadı. İnsallah simdi tutar kızlar. Dun oldum bakalım

Keşke 2 sini ayrı birini ayrı dondursaydınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…