eltimin hareketleri

annemiolcamben

Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2018
669
328
29
kızlarr hepinize şimdiden teşekkür ediyorum degerli yorum ve önerileriniz için gercekten bana farkli pencerelerden bakma imkani sagliyo cansınız.imkanım olsa da hepinizi kucaklasam üzgün olanlarınızı güldürmeye kafasını dağıtmaya çalışsam :) kadının kadını anladığı gibi kimse kimseyi anlayamıyo..

neyse aşkım daha fazla depreşmeden konuya geçeyim sizi bunaltmim :)

benim rahatsız olduğum şey eltimin aşırı bi şekilde eşimin ailesine ve eşine yalakalık yapması.kayınvalidemi iki dakikada bir gider şapur şupur öper boynunu gıdığını falan parmaklarına kadar öper.ya belki seviyodur falan tamam ama çogu insan annesini bile günde 40 kere şap şap öpmüyo.bi görseniz koltukta bile oturmaz dizinin dibinde oturur.haliyle kayinvalidem de bu ilgiye kayitsiz kalamiyo :) aslinda buraya kadar olan kısmı beni pek alakadar etmiyo olabildigince iyi olsunlar ne güzel ama kız böyle davranarak kendine yer ediyo sonra da alttan alttan bana karşı fişnikliyo herkesi.bunu nerden anladin diyeceksiniz bir kere kızın beni kıskandigina şahit oldum kaynanamin ilk gelini ben oldugum için bana bir kere kıdemli gelin falan demişti eltim de sürekli trip atti kıdemli gelinin varmiş senin ben zaten kıdamsizim falan diye.ama günlerce ara ara laf soktu yani.aman valla ben buna ragmen bile umursamiyorum naparlarsa yapsinlar isterlerse koyun koyuna yatsinlar :) ama eltim bu sefer de esimin üzerine oynamaya basladi.sürekli abim abim diye geziyo.artik ister istemez ben de bunlari yalakalik olarak algiliyorum.diyeceksiniz ki niye? hemen açıklayayım.
misal dün bebegimizin cinsiyetini ögrendik ve haliyle herkese de haberi verdik bugün eltim gitmiş erkek ayakkabisi zıbını falan almis direk fotografini çekip eşime atmis.eşim de hayatta dayanamaz böyle jestlere yani.
eltimle küs degiliz yani arada konusuyoruz ama fotograflari bana degil de esime atmasi biraz anormal degilmi sanki gözüne girmeye ailede yer edinmeye calisiyo gibi.neticede ben de bebegin annesiyim ve eltim de bi bayan yani bana atmasi daha yakin bi ihtimal gibi geliyo aramizda kusluk darginlik yok cunku.kaldi ki bu kız arayip beni çocugumuzu ögrendigimizde tebrik bile etmedi.hayir etmek zorunda degil elbette ama eşimin yufka yürekli oldugunu biliyo ona niye atiyo fotograflari ben neciyim burda? oynayacağı atı iyi biliyo besbelli.

bu durumda nasil bi tavir takinmaliyim kizlar yarin öbürgün kendine yer edip güven sayginlik kazanip(araya hatır giriyo çünkü o böyle davrandikca) bana karsi biseyler yapmasindan şüpheleniyorum.benden pek hoşlanmadigi bariz çünkü.
kalkip esime de bu kiz yalaka desem cocuguna kiyafet almis sen hala ne diyosun diyip beni ergen gibi görecek erkeklerin sezgileri yok malesef.
söyleyin bana ben ne yapayim ?

kızlarr hepinize şimdiden teşekkür ediyorum degerli yorum ve önerileriniz için gercekten bana farkli pencerelerden bakma imkani sagliyo cansınız.imkanım olsa da hepinizi kucaklasam üzgün olanlarınızı güldürmeye kafasını dağıtmaya çalışsam :) kadının kadını anladığı gibi kimse kimseyi anlayamıyo..

neyse aşkım daha fazla depreşmeden konuya geçeyim sizi bunaltmim :)

benim rahatsız olduğum şey eltimin aşırı bi şekilde eşimin ailesine ve eşine yalakalık yapması.kayınvalidemi iki dakikada bir gider şapur şupur öper boynunu gıdığını falan parmaklarına kadar öper.ya belki seviyodur falan tamam ama çogu insan annesini bile günde 40 kere şap şap öpmüyo.bi görseniz koltukta bile oturmaz dizinin dibinde oturur.haliyle kayinvalidem de bu ilgiye kayitsiz kalamiyo :) aslinda buraya kadar olan kısmı beni pek alakadar etmiyo olabildigince iyi olsunlar ne güzel ama kız böyle davranarak kendine yer ediyo sonra da alttan alttan bana karşı fişnikliyo herkesi.bunu nerden anladin diyeceksiniz bir kere kızın beni kıskandigina şahit oldum kaynanamin ilk gelini ben oldugum için bana bir kere kıdemli gelin falan demişti eltim de sürekli trip atti kıdemli gelinin varmiş senin ben zaten kıdamsizim falan diye.ama günlerce ara ara laf soktu yani.aman valla ben buna ragmen bile umursamiyorum naparlarsa yapsinlar isterlerse koyun koyuna yatsinlar :) ama eltim bu sefer de esimin üzerine oynamaya basladi.sürekli abim abim diye geziyo.artik ister istemez ben de bunlari yalakalik olarak algiliyorum.diyeceksiniz ki niye? hemen açıklayayım.
misal dün bebegimizin cinsiyetini ögrendik ve haliyle herkese de haberi verdik bugün eltim gitmiş erkek ayakkabisi zıbını falan almis direk fotografini çekip eşime atmis.eşim de hayatta dayanamaz böyle jestlere yani.
eltimle küs degiliz yani arada konusuyoruz ama fotograflari bana degil de esime atmasi biraz anormal degilmi sanki gözüne girmeye ailede yer edinmeye calisiyo gibi.neticede ben de bebegin annesiyim ve eltim de bi bayan yani bana atmasi daha yakin bi ihtimal gibi geliyo aramizda kusluk darginlik yok cunku.kaldi ki bu kız arayip beni çocugumuzu ögrendigimizde tebrik bile etmedi.hayir etmek zorunda degil elbette ama eşimin yufka yürekli oldugunu biliyo ona niye atiyo fotograflari ben neciyim burda? oynayacağı atı iyi biliyo besbelli.

bu durumda nasil bi tavir takinmaliyim kizlar yarin öbürgün kendine yer edip güven sayginlik kazanip(araya hatır giriyo çünkü o böyle davrandikca) bana karsi biseyler yapmasindan şüpheleniyorum.benden pek hoşlanmadigi bariz çünkü.
kalkip esime de bu kiz yalaka desem cocuguna kiyafet almis sen hala ne diyosun diyip beni ergen gibi görecek erkeklerin sezgileri yok malesef.
söyleyin bana ben ne yapayim ?
Ne yalan soyleyeyim sen anlattin ben gcik kaptim hic sevmem boyle yalaka tipleri bunlarin isi gucu rol kesmek.ve kotu gelin siz olursunuz hep o etrafa yalakalii yaptgi icin aynisni sizden beklerler.allahm iyi ki eltim yok kocam tek cocuk

Valla ben sıkıntı gördüm eltim niye ben dururken kocama foto atıyor ki bebekle ilgili bi de annenin daha çok ilgi duyacağı şeyler bunlar..

Bende de var o turden bi tane arkalarinda soylemedik beddua birakmaz yanlarinda ne dualar eder.ben bile hayret ediyorum nasi boyle ikiyuzlu oluyo diye.fazla samimiyet tez ayrilik getirir yakinda ayrilirlar

“Bana karşı birşeyler yapmasından şüpheleniyorum” derken ???

Yalaka ve yapmacık insanlardan hiç hazzetmem :işsiz: Ama bu da bir beceri , yetenek .. anladığım kadarıyla çok güzel yapıyor sizin elti :KK49: bırakın yapsın kimseyi değiştiremezsiniz ve bu konu hakkında konuşursanız bence çok tepki çekersiniz anladığım kadarıyla herkes halinden memnun çünkü

Kayınvalideniz ile olan ilişkisine birşey diyemezsiniz ama eşiniz konusunda alttan alta uyarın
Herşeyin bi ölçüsü olmalı
Sizi sevmek zorunda değil eşinizi daha çok sevebilir ama ileri giderse o zaman sıkıntı

Valla ben sıkıntı görmedim. Yani sizi değil eşinizi daha çol seviyor onla daha iyi anlaşıyorsa ona atması normal. Kayınvalidenizi de gerçekten seviyorsa kıskanması normal. Konuda eltinin insanları size karşı doldurduğu bi kısım göremedim
kayınvalidemi benden kiskanmasi normal mi benim kadina karsi asiri hareketlerim yok ki bilakis onunki çok abarti.istedikleri kadar iyi olsunlar konumda da soyledim umrumda degil ama beni kötü gelin gibi lense etmeye calisiyo o geldikten sonra kayinvalidemin bile bana karsi tavri degisti kadin onun yaninda bana karsi sicak davranamayi sinirleniyo eltim bu normal mi

ay
Ne yalan soyleyeyim sen anlattin ben gcik kaptim hic sevmem boyle yalaka tipleri bunlarin isi gucu rol kesmek.ve kotu gelin siz olursunuz hep o etrafa yalakalii yaptgi icin aynisni sizden beklerler.allahm iyi ki eltim yok kocam tek cocuk
ay senim canini yerim ne guzel anlamissib beni.ister istemez kiyasliyolar ve onun aşırı hareketleri normal kaliyo ben soguk oluyorum.halbuki ben annemi bile parmakalrini günde 5 defa öpmem bence bu yalakaliktan baska bisey degil

sorun yok ama var. eşinize foto atması sorun değil ama sizi tebrik etmemiş olması biraz ayıp. ama ben olsam takmazdım. o kişiyi takmazdım yani.

Yasi kac 18 falan herhalde. Birakin ne yaparsa yapsin opsun koklasin kaynanasini. Mavi boncuk dagitsin ele gune. Siz siz olun. Olgun, oldugu gibi, samimi. Hic sevmem boyle masallardan firlamis abarti ajite karakterleri. Daha yeni evli olmali zaman terbiye eder onu.

kuzum
demek insanin hobbyleri olmayinca böyle oluyor :deli:
birak vijik vijik olsunlar erken b.ku cikar.

tebrik etmek neden? daha dogmadiki? erkek icin tebrik mi lazim?
erkegi tebrik etmedi diye bozuldugumdan bahsetmiyorum :) bebegimizi ilk ogrendigimizde hani insanlar arar ya hayirli olsun gözünüz aydin falan diye :) ha tabiki aramak zorunda degil ben bunu zamaninda bile problem etmemistim ama kocami arayip ebrik etmese benim de gözüme batmazdi sanki kocam hamile tek basina yapmis cocugu

İçten değilse kokusu çıkar yakında. İctense yapcak bişey yok bazı insanların mizacı öyledir. Siz güler yüzünüzü muhabbetinizi eksik etmeyin. Dedikodunuzu yapıyorsa ve bunada çanak tutuluyosa zamanla onunda kokusu çıkar her halükarda siz kazanırsınız. Sinir olmamaya çalışın. Malesef hayat böyle istemediğimiz otlar dinimizde bitebiliyor

kuzum

erkegi tebrik etmedi diye bozuldugumdan bahsetmiyorum :) bebegimizi ilk ogrendigimizde hani insanlar arar ya hayirli olsun gözünüz aydin falan diye :) ha tabiki aramak zorunda degil ben bunu zamaninda bile problem etmemistim ama kocami arayip ebrik etmese benim de gözüme batmazdi sanki kocam hamile tek basina yapmis cocugu

bosver esine yazdiginda sen cvp ver kalsin ortada xD gerisine karisma gör bak cikar yakinda b.ku

Bu kadar yalaka insanlar hic samimi gelmez bana :63: hatta cogu sinsidir :63: bence siz karismayin bu kadar ic ice olmak onlar icin zaten b*k olucak ...

Valla ben sıkıntı gördüm eltim niye ben dururken kocama foto atıyor ki bebekle ilgili bi de annenin daha çok ilgi duyacağı şeyler bunlar..
yani işte ben de bunu anlamiyorum burda simdi kadinlar beni belki kiskanclikla itham edicek ama hamile olan benim yani ve boyle kiyafetmis bilmemneymis kadinlarin ilgi alani degilmi kaldi ki esimle de benden fazla muhabbeti yok onu samimi görüp ona atsin

X