Eltim vajinasi çok dar olduğu için vajina genişletme operasyonu olmuş. Ilişkiye girdikçe yara oluyormuş ama bir tane çocuğu var ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

elmira13

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2024
39
15
28
Kızlar beni ilgilendirmez ama ben 5 aylık evliyim. Bu aileye gelin geldigimden beri eltim benimle uğraşır ve nefret eder ama hiç takmıyorum ben görmezden geliyorum. Gecen gun vajina genisletme operasyonu olacağını söyledi. Neden dedim ilişkiye girerken çok acıyor ve yara oluyor dedi. Pek inanmadım boyle bir sey olabilir mi? Doğru mu sizce? Bir tane çocuğu var sonuç olarak? 2 ay iyileşme surecim vs vs dedi. Merak ediyorum vajina genisletme operasyonu bundan dolayi yapılır mi.

Eltisinin kukusuna konu açanı da görmedik demeyiz. Kukusuyla ilgili yalan söylüyorsa kocası düşünsün siz napcanız kadının kukusuyla ilgili gerçekleri öğrenip?

Konuyu silmiş zaten geri gelecek konu ama ben yine de amme hizmeti olarak koyayım

IMG_5477.jpeg

Vajina daraltma duydum ama genişletme ilk defa duyuyorum bunu niye size söyledi ki o da saçma geldi bana vajinamdan bahsedeceğim sok kişidir eltim 😂

Kızlar beni ilgilendirmez ama ben 5 aylık evliyim. Bu aileye gelin geldigimden beri eltim benimle uğraşır ve nefret eder ama hiç takmıyorum ben görmezden geliyorum. Gecen gun vajina genisletme operasyonu olacağını söyledi. Neden dedim ilişkiye girerken çok acıyor ve yara oluyor dedi. Pek inanmadım boyle bir sey olabilir mi? Doğru mu sizce? Bir tane çocuğu var sonuç olarak? 2 ay iyileşme surecim vs vs dedi. Merak ediyorum vajina genisletme operasyonu bundan dolayi yapılır mi.

Alıntılamadıkta konu gitti. ama iyi oldu kimse görmese daha iyi. 🤣
aşk olsun

Müthişsinnnnnn🧿
Konu sahibi eltinin ç*lliğini rahat bırak :KK70: :KK70:

Ne seni ilgilendirir ne de bizi istediğini olur arkadaş ya hayatta daha önemli şeyler var 😂😂😂😂

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X