Ellerimde kına ile uyanmak...

Bende aynı şeyi yaşadım bikaç yıl önce
Pek korkmadım açıkçası
Bi süre sonra geçiyor nasılsa

Ailenize ve size olması sadece normal. Yediğiniz içtiğiniz vs şeyden olmuş olabilir
Konu sahibesi , bana da oldu bundan :) korkmuştum o Zaman birde küçüktüm. Sonrasında bilimsel açıklamasını görünce rahatladım. Diğer türlü olması benim için daha korkutucu :)

Buda mı hastalık yaniii eee bunun açıklaması ne o zaman dimi sizin olay daha korkunçmuş vallaha sordunuz mu hiç birine falan

sorusturdu annem falan 5 sene oldubu olayolalı neredeyse ama bı sonuc alamadık tıbbi olarak bakterı falan demıs kızlar ama bana daha efsunlu gıbı geldı :)

dini açıdan olan şeyler beni ürkütüyor açıkcası, nihat hatipoğlunun bu videosu buldum oda böyle yorumluyor

Olmezsin cnim Allah saglikli omur versin . Banada olmustu bi kere ben regl dönemindeydim acaba gusul yok diye ni olduki diye düşünmüştüm baya korkmustum tabi abdest almistim iki gune gecmisti. Regl dönemindeyken bazen karabasanda gelir bana .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…