ELLA YAŞAYAN VARSA YARDIM EDEBİLİR Mİ?

sndl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2020
19
1
29
Merhabalar.
Adetim bittikten 2 gün sonra ilişkiye girdik fakat içe boşalma durumu olmadı. 12 saat olmadan tedbir amaçlı Ella kullandım. İlacı aldıktan en fazla 3 saat sonra tekrar ilişkiye girdik ve bu kez içime boşaldı. Böyle bir durum yaşayan var mı? Sonucu nedir hamile kalma olasılığım nedir?

Beni ilgilendirmez ama neden böyle bir şey yaşandı? Cevabı bilmiyorum ama sonucu bana da yazarsanız sevinirim.

Nasıl yani içine boşalma olmadan tedbir amaclı hap iciyosunuz. Ama ilacı aldıktan sonra içinize boşaliyo? Niye böyle bisey yaptınız

Beni ilgilendirmez ama neden böyle bir şey yaşandı? Cevabı bilmiyorum ama sonucu bana da yazarsanız sevinirim.
İnanın bende bilmiyorum neden olduğunu sadece ben farketmedim tahminde etmedim öyle bir şey yapacağını

İnanın bende bilmiyorum neden olduğunu sadece ben farketmedim tahminde etmedim öyle bir şey yapacağını
Partnerinizle gebelik istenmiyorsa açıkca konuşun prezervatifsiz yanaşmasına da izin vermeyin. O hap da dengeyi alt üst eden bir şey.

Partnerinizle gebelik istenmiyorsa açıkca konuşun prezervatifsiz yanaşmasına da izin vermeyin. O hap da dengeyi alt üst eden bir şey.
Evet biliyorum o yüzden 2.yi içemedim zaten ilk defa kullandım bende. Sizden ricam eğer ki çevrenizde bunu yaşamış olma ihtimali olan biri varsa öğrenebilir misiniz çünkü adet günüme daha 10 gün var çok stresliyim bekleyemeyeceğim

Evet biliyorum o yüzden 2.yi içemedim zaten ilk defa kullandım bende. Sizden ricam eğer ki çevrenizde bunu yaşamış olma ihtimali olan biri varsa öğrenebilir misiniz çünkü adet günüme daha 10 gün var çok stresliyim bekleyemeyeceğim
Olsa burda filan etiketlerdim. Ama yok maalesef. Eski konuları bulmaya çalışın. 🤔

ella ilişkiden sonra kullanıldığında işe yarayan bir ilaç bu gibi bi durumda işe yarayacagını pek sanmıyorum canım

Ben 6 saat içinde ella içmeme rağmen hamileyim😊 doktoruma da sordum %100 de %100 koruyuculuğu olmaz dedi

ella ilişkiden sonra kullanıldığında işe yarayan bir ilaç bu gibi bi durumda işe yarayacagını pek sanmıyorum canım
Cevap için teşekkür ederim. 🙏 bu arada doktor ile görüştüm bu ilaç 3 saat içinde anca kana karışıp etki gösterdiği için % 85 90 korur dedi. Ama yine de riskli tabiki. Bekliyorum bakalım umarım bir şey olmaz.

Benim başımada geldi ama bosalmadan sonra hapi ictim önce dgl sizin hap boşa gitmş olablr adet gununuz gecerse bi test yapn korkutmak istemem tabi sadece fikrm. ve adet döngüm alt ust 2 aydr lekelenme yasiyrm okadar testlermde temiz 😒

Benim başımada geldi ama bosalmadan sonra hapi ictim önce dgl sizin hap boşa gitmş olablr adet gununuz gecerse bi test yapn korkutmak istemem tabi sadece fikrm. ve adet döngüm alt ust 2 aydr lekelenme yasiyrm okadar testlermde temiz 😒
Son 4 gün kaldı bekliyorum umarım kötü bir şey olmayacak 🙏

X