ella kullanıp ilk ay regl oldum ikinci ay olmadım gecikti??

meliscecen51

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2024
60
8
22
bu şekilde olması normal midir 1 haftayı gecti hala regl olmadım. içime boşalmadı ama meni gelmiştir diye ella kullandım 20 gün gectikten sonra test yaptım negatif cıktı ama ikinci ayda regl olmadım ella kaynaklı mıdır? tekrar test yapmalı mıyım? tarlusal kullanmalı mıyım ya da?

Bi şey kullanma bence stres de yapma daha çok gecikir, elladan kaynaklıdır. Ellayı da öyle belki meni gelmiştir falan diye kullanmayı alışkanlık haline getirme zararlı bi ilaç

Ben 3 ay önce kullandım Ella ilk defa. 3 kere regl oldum ama üçüncü reglimden 16 gün sonra tekrar regl oluyorum erkenden. ilaçtan midir ya bilen birileri yardımcı olabilir mi

Ben 3 ay önce kullandım Ella ilk defa. 3 kere regl oldum ama üçüncü reglimden 16 gün sonra tekrar regl oluyorum erkenden. ilaçtan midir ya bilen birileri yardımcı olabilir mi
Kan tahlili yaptır bir doktora git. İlaçtan olabilir de olmayabilir de.

Bu mu yardim.sağol düşünemedim zaten iki ihtimal var yani
Tövbe ya Rabbi gece gece. Doktora git demeyi de beğendiremiyoruz. Döngün bozulmuş nerden bilelim niye bozuldu. Git doktora işte baksın düzgünce. Şu yazdıklarından ne oldu nasıl desin millet Allah aşkına sen de yani. Değerlerine baksın ultrasonda baksın gereken neyse söyler işin uzmanı ya hani. Farazi ne demesini bekliyorsun insanların. Ella bozar evet ama sebep o mu nerden bileceğiz 😒

Tövbe ya Rabbi gece gece. Doktora git demeyi de beğendiremiyoruz. Döngün bozulmuş nerden bilelim niye bozuldu. Git doktora işte baksın düzgünce. Şu yazdıklarından ne oldu nasıl desin millet Allah aşkına sen de yani. Değerlerine baksın ultrasonda baksın gereken neyse söyler işin uzmanı ya hani. Farazi ne demesini bekliyorsun insanların. Ella bozar evet ama sebep o mu nerden bileceğiz 😒
Ben ella kullanıp yaşadıklarımı yaşayan var mı diye sordum sadece zaten. niye sataşnaya yer aradınız ki bişey sordum.ilk defa kullandım bilmiyorum ilacın etkisini o yüzden burdan yardim almak istedim bilen yaşayan varsa diye

Ben ella kullanıp yaşadıklarımı yaşayan var mı diye sordum sadece zaten. niye sataşnaya yer aradınız ki bişey sordum.ilk defa kullandım bilmiyorum ilacın etkisini o yüzden burdan yardim almak istedim bilen yaşayan varsa diye
Ella kullanmadan önce de herşey normal seyirdeydi yani düzeni vardı reglimin o yüzden

Sataşmıyorum sen çok gerginsin.
İlaç çok ağır bir ilaç etkisi de çok

Sataşmıyorum sen çok gerginsin.
İlaç çok ağır bir ilaç etkisi de çok
Hamile miyim diye bile düşünüyor insan lanet bi ilaç olduğu için zaten. ilk defa kullandım mecburen ama 3 kere regl oldum herhalde değildir ne bileyim. gergin değilim sadece endişeliyim kusura bakmayın

Hamile miyim diye bile düşünüyor insan lanet bi ilaç olduğu için zaten. ilk defa kullandım mecburen ama 3 kere regl oldum herhalde değildir ne bileyim. gergin değilim sadece endişeliyim kusura bakmayın
Üç regl üzerine gebe değilsindir ama adet düzenin bozulmuş gibi duruyor.

X