Ella Kullanıp adet olamayanlar okusun

yaren 1995

Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2020
74
18
Meraba kizlar bu yazm umarm suan korku icinde bi umut buralardan derdine cewap bulmaya calisanlara cewap olur... Mayisn ortalarnda ella kulandm 1 saat icnde hemen ictm heralhangi bi yan etki yasamadm tabi 2 hafta sonrasndaki reglimin tam 40 gün gecikmesi hariç Tarlusal ictm oda ise yaramadi akintilarm hep oldu ama adet dgldi testlerm negatifti kan werdm gene negatf sagk ocagndaki doktr ya kadn doguma gt yada bekle stres yapma bu ilaclar hormonda dengeszlik yapar gebelikte yk takma dedi ve bekledm mecbur sogan suyu maydonoz suyu yaptm ama surekli icmedm 1 kere yaptm nihayat 40 gun snra dün hastalandm umarm tüm adet bekleynlr olur tek dicegm stres yapmayn gebelik yksa rahat olun bekleyn.

Valla ben bu ay bu hamilelik korkusuyla öyle ilaclar ictim ki ona ragmen şükürler olsun adet oldum ama halen hamilelik korkum var.

Esimin prezervatifi yirtildi hemen banyoya girip kendimi yikadim ama ne kadat olsa icerde kalmistir. 24 saat olmadan 9 10 saat icin de hemen ictim

O degil de bu mevsim den midir piskolojik midir neden dir anlayamadim 2 3 gun de bi mi de bulantısı oluyo geciyo zsten bu aralar dengem falam iyice bozuldu şimdi bide kafayı buna taktim

Bisey sorucam siz ne ile korunuyosunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…