Ella Kullanıp adet olamayanlar okusun

Merhaba 3 -4 aydır regl ile ilgili sorun yaşıyorum ilaç kullanmadım sadece ilk 3 ay bas ağrım çok olmuştu parol icmistim. Bu sorunları da ona bağladım ama bu ay hiç ilaç kullanmadım.Dün regl günüm idi tuvalete gittim ve sadece peceteye silince regl olduğumu anladım ve bu Durum gün içerisinde sadece 2 kez oldu. ama kullandığım pet hala tertemiz . Ve ben bunu 3-4 aydır yaşıyorum. Başına böyle bir durum gelen var mi neden böyle oldu 36 yaşın dayım ilk defa yaşıyorum

Merhaba 3 -4 aydır regl ile ilgili sorun yaşıyorum ilaç kullanmadım sadece ilk 3 ay bas ağrım çok olmuştu parol icmistim. Bu sorunları da ona bağladım ama bu ay hiç ilaç kullanmadım.Dün regl günüm idi tuvalete gittim ve sadece peceteye silince regl olduğumu anladım ve bu Durum gün içerisinde sadece 2 kez oldu. ama kullandığım pet hala tertemiz . Ve ben bunu 3-4 aydır yaşıyorum. Başına böyle bir durum gelen var mi neden böyle oldu 36 yaşın dayım ilk defa yaşıyorum
Dup Dururkenemi adet duzeniniz bozuldu ?

Meraba kizlar bu yazm umarm suan korku icinde bi umut buralardan derdine cewap bulmaya calisanlara cewap olur... Mayisn ortalarnda ella kulandm 1 saat icnde hemen ictm heralhangi bi yan etki yasamadm tabi 2 hafta sonrasndaki reglimin tam 40 gün gecikmesi hariç😒 Tarlusal ictm oda ise yaramadi akintilarm hep oldu ama adet dgldi testlerm negatifti kan werdm gene negatf sagk ocagndaki doktr ya kadn doguma gt yada bekle stres yapma bu ilaclar hormonda dengeszlik yapar gebelikte yk takma dedi ve bekledm mecbur sogan suyu maydonoz suyu yaptm ama surekli icmedm 1 kere yaptm nihayat 40 gun snra dün hastalandm umarm tüm adet bekleynlr olur tek dicegm stres yapmayn gebelik yksa rahat olun bekleyn.

offf benim de gecikti adetim .İnşallaj çok uzun gecikmez ama şu yazınızı okuuunxa biraz içim rahatladı teşekkürler . Normalde 21-22si olmam gerekti şu an halen olmadım .

X