Aile Planlaması Ella Ertesi Gün Hapı Sonuçları

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
merhabalar. Aynı durum şuan bende de var. 20 gün gecikti. İdrar testi yapıyorum sürekli negatif çıkıyor. Doktora gittim adet söktürü ilaç verdi. 3 gün oldu hala adet göremedim. Sizin son durumunuzu merak ettim

Merhaba,bende sizin gibi reglimin bitmesinden 2 gün sonra iliski yasadim 2 saat icinde ella kullandim hic bir yan etkisini görmedim ama 3 gündür kasiklarimda adet olucakmis gibi agri var ve korkuyorum 1 hafta daha gecsin test yapicam umarim negatif cikar birazda olsa icimi rahatlattiniz tesekkür ederim

Merhaba
Sevgilimle 2 Ekim de beraber olduk içime boşalma olmadı. Geri çekildi fakat olur ya kaçtıysa diye tedbir amaçlı 1 2 saat içinde ertes72 kullandım
9 Ekim de kanamam oldu üç gün sürdü
2 kez gebelik testi yaptım.İkisi de negatif çıktı
Göğüslerimde sıkınca beyaz sıvı geliyo
Ve şuan adetimin üzerinden 5 gün geçti hala bi belirti yok
Yardımcı olabilir misiniz ne yapmalıyım

Merhaba
Sevgilimle 2 Ekim de beraber olduk içime boşalma olmadı. Geri çekildi fakat olur ya kaçtıysa diye tedbir amaçlı 1 2 saat içinde ertes72 kullandım
Selam canım, ertesi gün hapı kullanımı sonrası halsizlik, lekelenme ve geçici adet gecikmesi gibi yan etkiler olabiliyor. Adet döneminin de 7 güne kadar gecikmesi normal ama 7 günü geçiyorsa veya normalden hafif ya da yoğunsa gebelik testi yaptırman iyi olur. Bir de ertesi gün haplarının içindeki etken maddelerine göre koruma oranı da değişiyor. Benim bildiğim en yüksek koruma oranı Ella'da.

Selam canım, ertesi gün hapı kullanımı sonrası halsizlik, lekelenme ve geçici adet gecikmesi gibi yan etkiler olabiliyor. Adet döneminin de 7 güne kadar gecikmesi normal ama 7 günü geçiyorsa veya normalden hafif ya da yoğunsa gebelik testi yaptırman iyi olur. Bir de ertesi gün haplarının içindeki etken maddelerine göre koruma oranı da değişiyor. Benim bildiğim en yüksek koruma oranı

Evet cnm cok tesekkür ederim bugün cok sükür adetim oldu,cok stresliydim hic bir yan etkisi olmadi sadece adet gecikmesi yapti ella olani kullandim insanin pisikolojisini bozuyo bu hap hatta bugün sabah test yapmistim negatif cikmisti adetimde 3 gün gecikme oldu
Selam canım, ertesi gün hapı kullanımı sonrası halsizlik, lekelenme ve geçici adet gecikmesi gibi yan etkiler olabiliyor. Adet döneminin de 7 güne kadar gecikmesi normal ama 7 günü geçiyorsa veya normalden hafif ya da yoğunsa gebelik testi yaptırman iyi olur. Bir de ertesi gün haplarının içindeki etken maddelerine göre koruma oranı da değişiyor. Benim bildiğim en yüksek koruma oranı Ella'da.

Evet cnm bende ella olani kullandim hic bir yan etkisi olmadi bu yüzden cok korktum hamilemiyim diye 4 tane test yaptim negatif hatta en son bugün sabah yaptim yie ayni ama cok sükür adetim geldi 3 gün gecikmeyle bu hap adet düzensizligi yapiyo gercekten

Ben çocuk emziren bir anneyim dogum yapalı 10 ay oldu hiç regl olmadım. Yaklaşık 6 haft önce ilişki sonucu aradan 24 saat geçmeden ella kullandım regl olmadıgı için durumu takip edemiyorum psikolojik olarak sürekli hamile hissi var yardımcı olurmuaunuz. Ayrıca korunduk ve her ihtimale karşı ella aldım.

Ben çocuk emziren bir anneyim dogum yapalı 10 ay oldu hiç regl olmadım. Yaklaşık 6 haft önce ilişki sonucu aradan 24 saat geçmeden ella kullandım regl olmadıgı için durumu takip edemiyorum psikolojik olarak sürekli hamile hissi var yardımcı olurmuaunuz. Ayrıca korunduk ve her ihtimale karşı ella aldım.
Eger korunduysaniz korkmanizi grektirecek bisey yok ella hapi cok etkili bir hap ama hormonlari bozuyo ve hamilelik belirtileri yapiyo göğüslerde hassasiyet kasik ve alt karin bölgesinde agri adet gecikmesi ve daha fazlasi bende kullandim üstelik yumurlama günüme cok yakindi kondom yirtilmasi sonucu ama işe yaradi icinizin rahat etmesini isterseniz bir hamilelik testi yapin 6 hafta gecmis hemen sonuc alirsiniz

Merhaba
Merhaba. Sonuç ne oldu acaba?

X