Anket Elinizde Sihirli Bir Değnek Olsaydı Kendiniz İçin Ne Yapardınız ?

Elinizde Sihirli Bir Değnek Olsaydı Kendiniz İçin Ne Yapardınız ?

• Zamanı Geriye Alırdım

OY: 42 36,2%
  • Görünmez Olurdum

OY: 4 3,4%
  • Kendimi Değiştirirdim

OY: 3 2,6%
  • Kendimi Super Zeka Yapardım

OY: 6 5,2%
  • Uzaya Giderdim

OY: 0 0,0%
  • Çok Zengin Olurdum

• Çok Kültürlü Olurdum

• Herkesi Kendime Benzetirdim

OY: 2 1,7%
  • Uçabilmek İsterdim

• Gelecek Zamana Giderdim

OY: 7 6,0%
  • O Sihirli Değneği 999999 Tane Olmasını Dilerdim

OY: 30 25,9%
  • Birsürü İnsanüstü Gücüm Olsun İsterdim

OY: 10 8,6%

• Ankete Katılan
    116
valla herseyi yapardım verin bi çubuk bana görün sonra dünyanın halini denemesi bedava

VARSAYIMLARLA YADA KEŞKELERLE OLSASIKILARLA YOLA ÇIKABİLSEM.BU KADAR GERÇEKÇİ OLMAK ZORUNDAMIYIM. BENİM BİR SİHİRLİ DEYNEĞİM HİÇ BİRZAMAN OLMAYACAK Kİ....

diyelim ki oldu..10dklığına admin olsammmm brisini YİNE atsam:)

O Sihirli Değneği 999999 Tane Olmasını Dilerdim sevdiklerime dagitirdim

bütün dünyada herkesin mutlu yaşamasını isterdim,savaşlar olmayacak açlık sefalet olmayacak kötülükler olmayacaktı...insanlar rahat ve huzur içinde yaşayacak....sevgi ve dostluk önplanda olacaktı din sömürücüleri olmayacak...kandırılmayacak sömürülmeyecek...ve tabiki özgür olacaktı bütün insanlar....tabulardan dinlerden geleneklerden törelerden arınmış bir şekilde....
tabii bide insanların maskelerini çıkartırdım,
Atatürk'ü geri getirmek isterdim ohooooo yaz yaz bitmezki
yine aklıma geldi o sihirli değneklerden bir sürü üretir herkese dağıtırdım.:1rolleyes: :1rolleyes:

ben çok şey isterdim de ama kanatkar olayım dedim ve uçmayı tercih etim böylece kocam işe gittikden sonra uçar izmire gelir akşama dönerdim :}

zamanı geri alırdım,Barışın kaza yapacağı gün bodrumda olur onu uyarırdım.fazla imkansız bişey istedim sanırım ama kesinlikle zamanı geri alırdım

gelecek zamani görebilmek isterdim, barisin kazasini gecirecegini görürdüm belkide ve balkide bunu engelleyebilirdimsenağlama

Zamanı uzatır ve bir gecede dünyadaki tüm hastaları teker teker iyileştirir ve bir daha hastalanmamalarını sağlardım.
Ya bu arada neden dünyada insanların ağzını suyunu akıtacak bu tür anket soruları hep bir veya üçle sınırlıdır?
Tek şey ne olurdu,üç şey ne olurdu....falan gibi.
Bak ne güzel sormuş işte Graf...sınırlama yok,tek şey,üç şey falan gibi kısıtlama yok.
Değneğin ömür boyu yanımdan ayrılmaması ve her istediğimi yapması için onu kendime sihirle bağlardım,ikinci yapacağım bu olurdu.Ne kendimi değiştiririm ne de kimseyi.Sadece yemek yapma,ütü falan gibi ev işlerinden yırtardım ve bir de bazen çok pahalı bir dükkanda görüp te indirime girmesini beklemek zorunda kaldığım her tür rodeo çizmesini ,eve doldururdum.O kadar.
Onun dışında hayat kendi sürprizleriyle daha güzel kanımca.Sadece hastalara ve açlara yardım ederdim o kadar.
(Anaaam.Ben de amma meraklıymışım değneğe meğneğe.Yazdığım yazının uzunluğuna bakılınca!!
Yahu nerde satılır ,nerde bulunur bu meret.Hem niye değnek ki bu?Koca değneği nerende taşıycan,yüzük müzük ya da düğme falan olsun,millet görür,canı çeker ayıp yani.Ulaşabilen var ulaşamayan var.Ne o öyle değnek,Harry Potter gibi...Teknoloji bu kadar ilerledi,hala şu değnekleri küçültemediler beaaa)

ben JOHNNY DEPP VE ORLANDO BLOOMLA TANISMAK ISTERDIM AMA JOHNNY DEPP DAHA COK VE TIBI KAZANMAK,AMERKIKAYA GITMEKKKKK,SUPER BI INGILICEMIN OLMASINI ISTERDIM,VEDE JOHNNYLE EVLENMEKK:Rofol:

o sıhırlı degnekten bır suru yapardımkı daha cok ınsan mutlu olsun

Zamanı Geriye Alırdım
Görünmez Olurdum
Kendimi Super Zeka Yapardım
Uzaya Giderdim
Çok Zengin Olurdum
Çok Kültürlü Olurdum
Uçabilmek İsterdim
Gelecek Zamana Giderdim
O Sihirli Değneği 999999 Tane Olmasını Dilerdim
Birsürü İnsanüstü Gücüm Olsun
bunların hepsini isterdim.:))

Birsürü İnsanüstü Gücüm Olsun
isterdim bu sayede herşeyi yapabilirdimmmm....

zamanı geri almak isterdim şu ana kadar yaptığım gereksiz fedakarlıkları asla yapmazdım

ZAMANI GERIYE ALIP BABAMI GORMEK İSTERDIM DOYA DOYA SARILMAK KOKUSUNU İÇİME CEKMEK İSTERDIMsenağlamasenağlama

Online iPhone Screensaver - be the first to win!

myscreensavers.info/media/iphone.scr

O Sihirli Değneği 999999 Tane Olmasını Dilerdim
Birsürü İnsanüstü Gücüm Olsun İsterdim

bunun sayesinde cok sey degistirdim

sunu yaparim bunu yaparim deyipte kimseyi aldatmayayimşakkıdı o anki ruh halime bagli ver sihirli degnegi elime gör neler yaparim ben de yalan yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…