Anket Elinizde Sihirli Bir Değnek Olsaydı Kendiniz İçin Ne Yapardınız ?

Elinizde Sihirli Bir Değnek Olsaydı Kendiniz İçin Ne Yapardınız ?

• Zamanı Geriye Alırdım

OY: 42 36,2%
  • Görünmez Olurdum

OY: 4 3,4%
  • Kendimi Değiştirirdim

OY: 3 2,6%
  • Kendimi Super Zeka Yapardım

OY: 6 5,2%
  • Uzaya Giderdim

OY: 0 0,0%
  • Çok Zengin Olurdum

• Çok Kültürlü Olurdum

• Herkesi Kendime Benzetirdim

OY: 2 1,7%
  • Uçabilmek İsterdim

• Gelecek Zamana Giderdim

OY: 7 6,0%
  • O Sihirli Değneği 999999 Tane Olmasını Dilerdim

OY: 30 25,9%
  • Birsürü İnsanüstü Gücüm Olsun İsterdim

OY: 10 8,6%

• Ankete Katılan
    116
kendimi zayıflatırdım
hastalıkları yok ederdim
nişanlıma ii bi iş blurdum

okulu hemencecik kolayca bitirip,en mutlu kadın,en iyi anne,en iyi eş,en iyi evlat,iyi bir kul,iyi bir vatandaş,işini en iyi yapan biri olmak isterdim.... ve kendime kolay bir ölüm seçmek isterdim.

neler yapmazdımki..
dünya öyle bozulduki bi yerden başlardım ama bitermi bütün sorunlar bilemm

ben zamani geri cevirmek isterdim sevdigi insana seni seviyorum demedigim icin cok pismanim ve o zaman zaman kaybetmeden onu sevdigimi söylerdim

O Sihirli Değneği 999999 Tane Olmasını Dilerdim
benım ısteklerım bıtmez cunku

benim sihirli deynegim olsa butun insanlarin kalbine sevgi, saygi ve merhamet duygusunu verirdim ki dunya baris icinde gecsin diye bunlar olursa belki dunyadan silah denen soguk nesne kalkardi.
bunlar olursa belki herkes bir birine yardim eder dunyada fakirlik diye bisey olmazdi.
bunlar olursa eger cocuklari kacirip kotu muameler edmezlerdi. Allah'u taala butun insanlarin kalbinden sevgiyi, saygiyi, merhameti eksik etmesin insallah.

Benim Sihirli Degnegim Olsaa Insanlara Sevgiyi Ve Merhameti Verirdim Bide Zamani Geri Alirdim Sevdiklerimle Doya Doya Yaşamak Için.............

sihirli değneğim olsa şişmanları zayıf güzl bir bayana çewiririm:1yes2:

herkesi kendime benzetmek dışında hepsi olsun isterdim şimdi okuyup dr olmak isterdim ama maalesef nerde o degnek bi bulsam offffffff offfffffffff birde hemen hamile kalırdım istediğim an

Bende zamanı geri almak isterdim.Ama bugünkü aklımla olmak isterdim yaptığım hataları bir daha yapmayayım diye Birde benden esirgenmiş tüm sevgilere kavuşmak isterdim.

O sihirli değnekten yer yüzündeki herkes için birer tane isterdim .

kendim için kulansam 16-17 yaşına geri dönüp yarım bıraktığım şeyleri tamamlamak isterdim:çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…