Elime bulaşan zevk suyundan hamile kalır mıyım ?

Adet oldum ama hala korkuyorum :KK43:

bak canım daha kendi anatomini bilmiyorsun adet neden olunur bilmiyorsun

nasıl ürenir bilmiyorsun..

başını yakma otur oturduğun yerde..

2012 senesinde 18 yaşındasın bilgisizliğin hat safhadayken boyundan büyük işlere kalkışıp sonra ağlıyorsun olmaz:KK51:

kk da ki üyelerin % 20 si erkek olduğu düşünülüyor diye bi yerlerde okumuştum anımsamıyorum ama böyle süpper konular açanların içimizdeki bu erkekler olduğunu inanmaktayım konunun cinselliğe cahilliğe ve dalgaya bağlanıyor olması şüphelerimi dahada arttırıyor.erkek milleti ya kafa okadar nede olsa

kk da ki üyelerin % 20 si erkek olduğu düşünülüyor diye bi yerlerde okumuştum anımsamıyorum ama böyle süpper konular açanların içimizdeki bu erkekler olduğunu inanmaktayım konunun cinselliğe cahilliğe ve dalgaya bağlanıyor olması şüphelerimi dahada arttırıyor.erkek milleti ya kafa okadar nede olsa

evet az önce erkek arkadaşımın da buraya üye olduğunu öğrendim :KK70: ailecek severek takip ediyoruz kk yı :KK70:

heheheheheh benim eşiminde kk hakkındaki genel söylemi '' gözünü açmış koca bulmuş çocuk nasıl yapılır grubu'' o bakımdan ben çogu erkeğin takip ettiğini düşünüyorum. içinde kadın olan herşey güzeldir

Sağolun sadece içimde bir şüphe vardı neden adet olduğumu biliyom tabi erkek arkadaşımda yok diye söylüyordu ama şimdi oda çok rahatladı

X