ELİF SENA'mın DOĞUMU...

senacecim..
Allah bizlere ne büyük mutluluk nasip etmis değil mi?
bebişinle ve sevdiklerinle birlikte sağlıklı bir ömür sür..
sevgiler...

meleğin yeryüzüne inmiş hali bu olsa gerek allahım nazarlardan sakınsın.maşallah.

cnm melegin cok tatli masallah tam bir melek allah anali babali buyutsun isallahhhhhh

tek kelımeyle mukemmel bır bebek masallah subhanallah coksekeriremsu
allah onu sıze bagışlasın saglılı huzurlu nıce yıllara ınsallah
:1hug:

Arkadaşım gözün aydın, çok sevindim.
Allah hayırlı uzun ömür versin kızına..

Valla senin gibi güzel kızın maşallah....a.s.

Arkadaşım gözün aydın, çok sevindim.
Allah hayırlı uzun ömür versin kızına..

Valla senin gibi güzel kızın maşallah....a.s.

ŞİMDİ HAVAYA GİRDİM, KAÇ GÜNDÜR YORGUNLUKTAN AYNAYA BiLE BAKMIYORDUM.
GİDİP KENDİME BİR ÇEKİDÜZEN VEREYİM. :1hug:

canım allah analı babalı büyütsünn
darısı bizlerin başınaa
bu arada kızın çok tatlı allah bağışlasınn

ayyyyy inanmıyorummmmm bu bebek çok tatlıııııııııııııııııı allah analı babalı büyütsün

canım maşallah elif sena çoook tatlııı bunca hazırlığa tüm güzelliklere değer kızın...inşallah o da beğenmiştir odasını...annesi çoook özendi ne de olsa...Rabbim hayırlı güzel bir ömür nasip etsin...

Canım okurken gözlerim doldu. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Bebişlerimizi nazarlardan korusun...

Benimde gözlerim doldu ağlamamak için kendimi zor tuttum.rabbim mutluluğunuzu daim kilsin keder sikinti yaşatmasin inşallah.ettiğin tüm dualara da tüm kalbimle amin diyorum.rabbim kimsenin kucağini boş birakmasin...

hayırlısı olsun canım allah analı babalı büyütsün darısı bizlere inşallah...

allah bı r omur boyu mutlulugunuzu daım etsın nazarlardan saklasın hepınızın bebıslerınızı

SENACE arkadaşım herkezi ağlattın valla gerçi allah herkeze böyle ağlamayı nasip etsin allahım isteyen herkeze nasip etsin bu güzelliği kimseyi bundan mahrum bırakmasın

Selam arkadaşım,
Allah hayırlı ömürlü etsin bebişini. a.s.
Daha öncede bir yere yazmıştım bu güzel bebek kimin diye sonra seninde resmini görünce anladım güzelliğini nerden aldığını. İnan bayıldım. Şeniz
Çok şeker bi suratı var. O dudakları o kaşları. İnsanın durmadan öpesi geliyor.
Ayrıca bi bebek bu kadar mı benzer annesine. Maaşallah sanada. Artık kızın büyüyünce senin güzelliğin onun yanında soluk mu kalır bilmem. İnan oğluşum olsaydı talip olurdum ama bizde kız bekliyoruz. :1rolleyes:
Neyse Doğum hikayende ayrı bi güzel. Herşeyi kaydetmişsiniz ne güzel. Hatıra olacak.
Kendine ve bebişine iyi bak :1shok: annesiii.

senace cnm çok duygulandım , çok güzel anlatmışsın hislerini, yaşadıklarını .. bize de dua et cnm.. seni ve bebeğini öpüyorum ..

canım çok güsel bir bebgin var allahım analı bablı büyütsün.. darısı bizlere inş.

Canım şu an gözlerim doldu inan..Nasılda tatlı maşallah Allah nazarlardan saklasın...
Eşinle Bebeğinle sağlıklı güzel ömürler geçirmen Dileğim..
İnşalalh bu duyguyu Rabbim bizede yaşatır...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…