Makyaj Ürünleri ELF Ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
güle güle kullan canım özellikle allıklarını ben çok seviyorum zaten... ama ben hepsini bi anda alınca başka alcak bişi bulamadım:KK1:

sağol canım allıklarını ben de çok seviyorum ama bunlar çok renksiz durdu benim tenimde ,ben daha renk veren alıkları seviyorum..mineral allık rose, o çok güzel renk verdi ama..candid coralı daha turuncumsu sanmıştım ben..
bu arada kaş şeysi stencil ne işe yarıyor acaba ?
araya bir de pastel ojem karışmış D::KK35:

sağol canım allıklarını ben de çok seviyorum ama bunlar çok renksiz durdu benim tenimde ,ben daha renk veren alıkları seviyorum..mineral allık rose, o çok güzel renk verdi ama..candid coralı daha turuncumsu sanmıştım ben..
bu arada kaş şeysi stencil ne işe yarıyor acaba ?
araya bir de pastel ojem karışmış D::KK35:

bak kaş zımbırtısının ne işe yaradığı resimde gayet net görünüyor. $EyebrowStencil.jpg
ben en son elfin içindeki allık dışında bir de flormarın yanımda taşımak için almıştım 2 renkli biri turuncu biri de kahve tonu çok beğendim ben...tam moda renk turuncu olmuş. beyaz tenliysen çok güzzel gider
hem de çok ucuz

bak kaş zımbırtısının ne işe yaradığı resimde gayet net görünüyor. Eki Görüntüle 167758
ben en son elfin içindeki allık dışında bir de flormarın yanımda taşımak için almıştım 2 renkli biri turuncu biri de kahve tonu çok beğendim ben...tam moda renk turuncu olmuş. beyaz tenliysen çok güzzel gider
hem de çok ucuz

hmm demek ki boyamaya yarıyormuş düzgünce D: :26:
ben buğday tenliyim canım, senin flormarın nosu kaç ? bir ara testerdan dener yakışırsa alırım çok seviyorum o tonları..bir de pembe yakışmaz sanırdım elfin fushia pembe alığı da çok güzel duruyor herkes çok beğeniyor sürünce onu da ben sana tavsiye ederim..

hmm demek ki boyamaya yarıyormuş düzgünce D: :26:
ben buğday tenliyim canım, senin flormarın nosu kaç ? bir ara testerdan dener yakışırsa alırım çok seviyorum o tonları..bir de pembe yakışmaz sanırdım elfin fushia pembe alığı da çok güzel duruyor herkes çok beğeniyor sürünce onu da ben sana tavsiye ederim..

tavsiyen için sağol, dediğim gibi benim aldığım o 141 parçalık sette 6 farklı renkte allık var zaten, dedğin fuşya da var. evet güzel bi renk ben de patlar diye düşünmüştüm ama çok sağlıklı bir ifade veriyor, denedim beğendim yani :KK76:
Flormarın da baktım şimdi sitesinde yok ama ben a.v.mlerdeki standından almıştım,2li blush-on p115 yazıyor üzerinde...

canim yeni elflerin hayirli olsun .. süpermis .. alliklardan bende almayi düsünüyorum :)

Son düzenleme:
banada bu konuda yardım cı olur musunuz havale varmı elfin sitesinde

havaleyi bilmiyorum, sonu uk ile biten sitesinden alışveriş yapman gerekiyor..diğer site amerika ve ordan trye gönderim yok..önce sitesine üye ol, ürünleri seç,at sepete..sonra kargo gönderim şeklini seçiyorsun,sonra ödeme şekli çıkıyor karşına..faceten zaman zaman free shipping yapıyorlar yakalrsan orda kod veriliyor ve kargo seçeneklerini seçerken yan taraf da kodu da giriyorsun..takıldığın bir şey olursa yardımcı olurum yine canım..

Merhaba arkadaşlar 19 Nisan 2011 de resmi gazetede yayınlanan yasaya göre Yurtdışından kozmetik ve sporcu besin takviyesi alımları tamemen yasaklandı.Artık E-bay iherb strawberry gibi sitelerden ürün alma imkanımızı kısıtlayan bu yasayı protesto ediyoruz.
Lütfen facebooktaki grubumuza katılınız..Çoğalmamız çok önemli
grubumuzun adı Alışveriş Özgürlüğümü Geri Ver! 700 kişiye ulaştık lütfen destek olun.5dolarlık ruju 50 liraya almayalım türkiyeden

havaleyi bilmiyorum, sonu uk ile biten sitesinden alışveriş yapman gerekiyor..diğer site amerika ve ordan trye gönderim yok..önce sitesine üye ol, ürünleri seç,at sepete..sonra kargo gönderim şeklini seçiyorsun,sonra ödeme şekli çıkıyor karşına..faceten zaman zaman free shipping yapıyorlar yakalrsan orda kod veriliyor ve kargo seçeneklerini seçerken yan taraf da kodu da giriyorsun..takıldığın bir şey olursa yardımcı olurum yine canım..

teşekkür ederim canım

inş havale vardr yaa yoksa pc ekranndan bakarım ancak birde bu yurtdışından alışveriş yasaklanmış fln doğru mu kesin bilen varmı

Ya Arkadaşlar E.L.F ürünlerinde beni en çok hayal kırıklığına uğratan Türkiyeden bunları okadar para harcayıp getirtmeme rağmen. Yurtdışına çıktığında 12 parçalık bir seti 4$ a almış olmamdı, ve her ürünü anormal ucuz fiyatlara satılıyordu. İster istemez insan şüphe ediyor.

Ya Arkadaşlar E.L.F ürünlerinde beni en çok hayal kırıklığına uğratan Türkiyeden bunları okadar para harcayıp getirtmeme rağmen. Yurtdışına çıktığında 12 parçalık bir seti 4$ a almış olmamdı, ve her ürünü anormal ucuz fiyatlara satılıyordu. İster istemez insan şüphe ediyor.

12 parçalık set 4$ mıydı :KK53: ee nasıldı peki kalitelimiydi yani alan memnun kalmış ama

Evet yurt dısından gelişi yasaklanmıs ama ben gecen gün gitti gidiyordan powder fırçasını ve fondüten fırçasını aldım oldukça güzel..Bugüne kadar mac in fırçalarına boş yere verdiğim paralara acıdım!!

Son düzenleme:
sitesinden söylendiğine göre türkiyeye gönderimi varmış ama ben emin olamıyorum
gumruge falan takılır elıme ulasmaz dıye

yakın zamanda alısverıs yapan varmı sıtesınden?
yada havaalanında falan satılıyormu?

X